Pradžia / Gyvenimas / O. Pikul prabilo apie išdavystę: „Pinigų skonis stipresnis už baimę“

O. Pikul prabilo apie išdavystę: „Pinigų skonis stipresnis už baimę“

2024-02-22

O. Pikul prabilo apie išdavystę: „Pinigų skonis stipresnis už baimę“

Patiko? Pasidalink:

Prieš tarptautinį grožio čempionatą „OMC World Cup“ Oksana Pikul (39 m.) teigia patyrusi išdavystę. Besiruošdama šiam konkursui žinoma moteris savo makiažo idėja pasidalijo su vizažo trenere Birute Padjediene. Oksana teigė ja pasitikėjusi, tačiau, kaip dabar sako, be reikalo.

Po kurio laiko Oksana pamatė, jog vizažo trenerės mokinė, kuri ketino dalyvauti tame pačiame konkurse, atkartojo žinomos moters sugalvotą makiažą. Apie nemalonią situaciją, į kurią pakliuvo, Oksana papasakojo socialiniuose tinkluose. Istorija ji sutiko pasidalyti su lrytas.lt skaitytojais.

„Kas laikoma plagiatu?

Plagiatas apima idėjų ar turinio, kurį kažkas parašė, kopijavimą, dauginimą, neteisingą priskyrimą ir vagystę.

Taip nutiko man, ruošiantis Pasaulio OMC čempionatui! Kaip ir pridera, ruošiantis, savo idėją atskleidžiau trenerei Birutei Pajedienei, kurios patarimais pasitikėjau. Va čia ir buvo didžiausia mano klaida, nes po 2 savaičių mano idėja buvo parduota kitai merginai ir atliktas beveik identiškas darbas į tą patį konkursą…

Panašumai stulbina, tiesa? Pati trenerė susinepatogino ir man paklausus, kodėl nukopijavo mane, atsakė: „Juk kita šešėlių palete padažiau ir pažiūrėk, koks baisus jos modelis, ji nieko neužims“ Argi etiška apkalbėti savo mokinę? O ar etiška vogti, pasisavinti idėją?

Tada man kilo klausimas. Kaip žmogus ateina dalyvauti į pasaulio čempionatą be idėjos? Tikėdamasis, kad trenerė už tave jį pasiūlys. O trenerė nagluoju būdu tingėdama kurti (nes tai ne jos kompetencija) „pasiskolina“ idėją iš kito.

Sakytum nutiko netyčia čia viskas… Bet ši mano istorija ne pirma ir Birutė Pajedienė jau ne kartą vogė kitų meistrų idėjas. Aš tai žinojau, bet maniau kad manęs vengs, nes bijos viešumo. Bet pinigų skonis stipresnis už baimę…

Aš už teisybę! Ir visada būsiu už ją! Todėl patarimas vienas: rinkitės kas stovi šalia Jūsų, kvėpuoja Jums į nugarą ir vagia tavo mintis! Tik viena džiugina: kopijuoja ir vagia iš pačių geriausių“, – feisbuke apie nemalonų incidentą pasakojo ji.

Naujienų portalui lrytas.lt susisiekti su Birute Pajediene kol kas nepavyko.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA