Pradžia / Gyvenimas / Norvilai įsileido į idealia laikomą santuoką: yra dalykas, ką Renatai vis dar sunku padaryt

Norvilai įsileido į idealia laikomą santuoką: yra dalykas, ką Renatai vis dar sunku padaryt

2024-03-20

Norvilai įsileido į idealia laikomą santuoką: yra dalykas, ką Renatai vis dar sunku padaryt

Patiko? Pasidalink:

Žinoma pramogų pasaulio pora Renata ir Deivis Norvilai atvirai prakalbo apie judviejų santykius. Dainininkai, laidų vedėjai kartu jau daugiau nei 12 metų, o jų santuoka neretai įvardijama kaip viena idealiausių ir tvirčiausių.

Visgi Deivis tikina, kad tokie epitetai jam kelia šypseną, nes patys savęs nelaiko tobula pora. Renatos teigimu, jų namuose taip pat kyla konfliktai, o santykiai patyrė įvairių išbandymų. Tarpusavio barnius pora šmaikščiai vadina „prasidainavimu“, o po jų mėgsta išeiti „pravėdinti“ galvų, užsiimti patinkančia veikla ar atsiduoti savo hobiams, kurių turi ne vieną.

„Aš dažniausiai išeinu iš namų į mišką ir vaikštau kokias penkias valandas. Man tada viskas nuslūgsta, bloga energija tarsi išgaruoja ir aš grįžusi jaučiu, kad man vėl viskas gerai. Deivis „išeina“ pasinerdamas į savo hobius. Tai tokie mūsų atsitraukimai tikrai labai naudingi“, – atvirauja Renata.

Gyvenimo atskirai neįsivaizduoja

Nors pora atvirai pasakoja, dėl ko pasipyksta, vardija vienas kito minusus ir traukia per dantį, abu pripažįsta, kad pliusų kiekvienas turi daugiau, o gyvenimo atskirai negali net įsivaizduoti.

„Man patinka, kad Deivis yra protingas vyras. Jis moka viską labai gerai suorganizuoti. Aš esu darbo jėga, o jis yra direktorius. Tiesiog einu paskui jį. Tikrai žinau, kad neliksim alkani ar be namų, be laisvalaikio ir koncertų, nes vyras viską suorganizuoja. Na, o visa buitis jau mano kišenėje, bet man taip tinka ir patinka“, – prisipažįsta Renata.

Gražių žodžių savo žmonai negaili ir dainininkas. Kaip vieną svarbiausių savybių Deivis išskiria Renatos atsakingumą.

„Ji tikrai tuo pasižymi. Ypač šį pusmetį aš palikau Renatą vieną tvarkytis su buitimi, taip jau gavosi. Bet ji labai šeimyniška ir vaikais pasirūpina, ir viskuo. Kartais galvoju, kad gal per daug to rūpinimosi“, – šypsodamasis sako Deivis.

Į viską žiūri per humorą

Deivis neslepia, kad su žmona yra labai skirtingi, o iš to kyla ir nemažai kurioziškų situacijų kasdienybėje. Pasak Renatos, dažniausiai į viską jie linkę žiūrėti per humorą ir tai, ko gero, esminis dalykas, padedantis neįsiplieksti rimtiems konfliktams.

„Eina mano vyras vėlai vakare iš garažo ir atsitrenkia su kakta į duris. Jis klykia ant manęs, lyg būčiau tas duris atidarius ir dar sako – atsiprašyk! Aš klausiu, kodėl turiu atsiprašyti už tai, ko nepadariau? Bet iki pažaliavimo reikalavo, kad atsiprašyčiau ir viskas“, – juokdamasi pasakoja Renata.

Norvilams ramybės uostu jau seniai tapusi sodyba užmiestyje, kur daug gamtos, bet ne itin daug miesčioniškų patogumų. Būtent ten šeima ir leidžia laisvalaikį. Tiesa, vyriausioji dukra, kuri jau studentė, į sodybą užsuka vis rečiau, o mažesnieji sūnūs, pasak Deivio, dar noriai važiuoja drauge. Su kokiais auklėjimo iššūkiais dabar tėvai susiduria? Kokia mama yra Renata, o koks Deivis tėtis? Ar skiriasi jų požiūriai į vaikų auginimą?

Taip pat sužinosite, kokią tradiciją pora turi, be kurios neapsieina nei vienas rytas? Dėl ko dainininkas tiki savo mylimąją esant gerąja ragana ir kuo jų meilės pradžiai toks svarbus sumuštinis lėktuve?

Laidoje išvysite ir kokius ypatingus daiktus Norvilai atsinešė į filmavimą, o istorijos apie juos tikrai nustebins ne vieną žiūrovą.

Visą pokalbį su Renata ir Deiviu Norvilais žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA