Pradžia / Gyvenimas / Norvilai atskleidė savo santykių kuriozus: „Jis iki pažaliavimo reikalavo, kad atsiprašyčiau“

Norvilai atskleidė savo santykių kuriozus: „Jis iki pažaliavimo reikalavo, kad atsiprašyčiau“

2024-02-20

Norvilai atskleidė savo santykių kuriozus: „Jis iki pažaliavimo reikalavo, kad atsiprašyčiau“

Patiko? Pasidalink:

Laidoje „Pasikalbėkim“ – artėjančios Valentino dienos nuotaikos. Apie meilę ir santykius atvirai prakalbo garsi pramogų pasaulio pora Renata ir Deivis Norvilai. Dainininkai, laidų vedėjai kartu jau dagiau nei 12 metų, turi tris vaikus, o jų santuoka neretai įvardijama kaip viena idealiausių ir tvirčiausių.

Visgi Deivis tikina, kad tokie epitetai jam kelia šypseną, nes patys savęs nelaiko nei tobula, nei išskirtine pora. Renatos teigimu, jų namuose taip pat kyla barniai, o santykiai patyrė įvairių išbandymų. Tačiau ne visiems pavyksta juos ištverti – kaip Norvilams pavyko? Ir kaip su judviejų meilės pradžia susijęs sumuštinis?

Deivis neslepia, kad su žmona yra labai skirtingi, o iš to kyla ir nemažai kurioziškų situacijų kasdienybėje. Pasak Renatos, dažniausiai į viską jie linkę žiūrėti per humorą ir tai, ko gero, esminis dalykas, padedantis neįsiplieksti rimtiems konfliktams.

„Eina mano vyras vėlai vakare iš garažo ir atsitrenkia su kakta į duris. Jis klykia ant manęs, lyg būčiau tas duris atidarius ir dar sako – atsiprašyk! Aš klausiu, kodėl turiu atsiprašyti už tai, ko nepadariau? Bet iki pažaliavimo reikalavo, kad atsiprašyčiau ir viskas“, – juokdamasi pasakoja Renata.

Barnius vadina „prasidainavimu“

Tarpusavio barnius pora šmaikščiai vadina „prasidainavimu“, o po jų mėgsta išeiti „pravėdinti“ galvų, užsiimti patinkančia veikla ar atsiduoti savo hobiams, kurių turi ne vieną.

„Aš dažniausia išeinu iš namų į mišką ir vaikštau kokias penkias valandas. Man tada viskas nuslūgsta, bloga energija tarsi išgaruoja ir aš grįžusi jaučiu, kad man vėl viskas gerai. Deivis „išeina“ pasinerdamas į savo hobius. Tai tokie mūsų atsitraukimai tikrai labai naudingi“, – atvirauja Renata.

Norvilams ramybės uostu jau seniai tapusi sodyba užmiestyje, kur daug gamtos, bet ne itin daug miesčioniškų patogumų. Būtent ten šeima ir leidžia laisvalaikį. Tiesa, vyriausioji dukra, kuri jau studentė, į sodybą užsuka vis rečiau, o mažesnieji sūnūs, pasak Deivio, dar noriai važiuoja drauge. Su kokiais auklėjimo iššūkiais dabar tėvai susiduria? Kokia mama yra Renata, o koks Deivis tėtis? Ar skiriasi jų požiūriai į vaikų auginimą?

Gyvenimo atskirai neįsivaizduoja

Nors pora atvirai pasakoja, dėl ko pasipyksta, vardija vienas kito minusus ir traukia per dantį, abu pripažįsta, kad pliusų kiekvienas turi daugiau, o gyvenimo atskirai negali net įsivaizduoti.

„Man patinka, kad Deivis yra protingas vyras. Jis moka viską labai gerai suorganizuoti. Aš esu darbo jėga, o jis yra direktorius. Tiesiog einu paskui jį. Tikrai žinau, kad neliksim alkani ar be namų, be laisvalaikio ir koncertų, nes vyras viską suorganizuoja. Na, o visa buitis jau mano kišenėje, bet man taip tinka ir patinka“, – prisipažįsta Renata.

Gražių žodžių savo žmonai negaili ir dainininkas. Kaip vieną svarbiausių savybių Deivis išskiria Renatos atsakingumą.

„Ji tikrai tuo pasižymi. Ypač šį pusmetį aš palikau Renatą vieną tvarkytis su buitimi, taip jau gavosi. Bet ji labai šeimyniška ir vaikais pasirūpina, ir viskuo. Kartais galvoju, kad gal per daug to rūpinimosi“, – šypsodamasis sako Deivis.

Santykių simbolis – sumuštinis

Laidoje Norvilai atsakinėjo į klausimus vienas apie kitą. Ar dainininkui pavyko prisiminti mylimiausią žmonos gėlę? O ar Renata žino, koks vyro pats nemėgstamiausias patiekalas? Netikėtai kalba pasisuko apie sumuštinį, kuris, pasirodo, yra neatsiejamas nuo poros meilės pradžios. Kodėl pasakodama apie jį atlikėja staiga susigraudina?

„Oj, Renatos taip paprastai nepaiimsit. Čia turbūt kokia musė jai papuolė į akį“, – imdamas žmoną už rankos juokavo Deivis. Ką į tai jam atsakė Renata?

Taip pat sužinosite, kokią tradiciją pora turi, be kurios neapsieina nei vienas rytas? Dėl ko dainininkas tiki savo mylimąją esant gerąja ragana?

Laidoje išvysite ir kokius ypatingus daiktus Norvilai atsinešė į filmavimą, o istorijos apie juos tikrai nustebins ne vieną žiūrovą.

Visą pokalbį su Renata ir Deiviu Norvilais žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Kalbėjome apie:

00:00 Anonsas

00:52 Laidos pašnekovų pristatymas

01:47 Norvilų šeimos šventės, tradicijos ir laisvalaikis sodyboje

08:09 Gyvenimiškos situacijos ir jų sprendimai

14:43 Savybės, dėl kurių vienas kitą labiausia vertina

19:10 Socialiniai tinklai, gyvo bendravimo svarba

21:44 Koncertai, darbas kartu

26:07 Konfliktinių situacijų sprendimas

28:34 Norvilų šeimos hobiai

35:26 Lizdo tuštėjimo sindromas, pamąstymai apie ateitį

38:46 Žaidimas – ką žino vienas apie kitą?

41:39 Renatos ir Deivio pažintis

44:52 Daiktų pristatymai

51:08 Dovanos pašnekovams

54:13 Atsisveikinimas

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA