Pradžia / Gyvenimas / Netikėtai mirė fitneso trenerė: be mamos liko 5 vaikai

Netikėtai mirė fitneso trenerė: be mamos liko 5 vaikai

2024-04-12

Netikėtai mirė fitneso trenerė: be mamos liko 5 vaikai

Patiko? Pasidalink:

Mirė įtakingoji nuomonės formuotoja Raechelle Chase, kurios fitneso patarimais sekė milijonai žmonių.

Kultūristė ir fitneso trenerė Raechelle, turėjusi daugiau nei 1,4 mln. sekėjų socialiniuose tinkluose, po mirties paliko penkis vaikus, įskaitant septynerių metų dvynukus.

Žinia apie jos mirtį sukėlė užuojautos bangą iš gerbėjų, rašo mirror.co.uk.

Jos vyriausioji dukra Anna parašė: „Ji mus palaikė, buvo geraširdė ir visada dalijo geriausius patarimus. Ji buvo beprotiškai veržli ir ambicinga moteris, įkvėpusi milijonus žmonių visame pasaulyje.“

Raechelle turėjo penkis vaikus su vyru Chrisu Chase’u, su kuriuo išsiskyrė 2015 m. po 14 bendro gyvenimo metų. Raechelle ne tik tapo labai populiaria nuomonės formuotoja, bet ir pirmąja Naujosios Zelandijos piliete, patekusia į „Olympia“ kultūrizmo varžybas, ir puošė daugybės žurnalų viršelius.

Raechelle mirties priežastis dar nepaskelbta, tačiau draugas šią žinią apibūdino kaip „staigią ir netikėtą“.

Raechelle Chase (nuotr. Instagram)

Draugas Keithas O’Connellis rašė: „Nesiruošiu meluoti, nedaug dalykų mano gyvenime mane taip stipriai sukrėtė kaip tavo mirtis… Tu turėjai dar ilgai gyventi. Tiek daug meilės, kurią galėjai atiduoti.

Tu buvai, tebesi ir visada būsi viena maloniausių ir gražiausių sielų, kokias man teko sutikti.“

Paskutiniame savo įraše socialiniame tinkle, kuriuo pasidalijo. Raechelle parašė žinutę apie skausmą ir augimą. Savo sekėjams ji sakė: „Augimas gali būti skausmingas, pokyčiai gali būti skausmingi, bet niekas nėra taip skausminga, kaip likti įstrigusiam ten, kur tau ne vieta.“

Teisingumo ministerijos atstovas spaudai patvirtino, kad Raechelle mirtis buvo perduota tyrinėti koroneriams.

2016 m. Raechelle parašė straipsnį žurnale „Stuff“, kuriame papasakojo apie savo patirtį toksišluose ir smurtinguose santykiuose, kai išsiskyrė su vyru.

„Santykiai, kuriuose buvau, išmokė mane daugybės dalykų apie tai, ko nenoriu ir dėl ko turiu saugotis. Nukentėjau ne tik aš, bet ir visa mano šeima“, – rašė mama.

„Taigi, jei žinote, kad esate smurtaujančiuose santykiuose, ir neturite drąsos išeiti, padarykite tai dėl savo vaikų. Griebkite viską, ko jums reikia, kad išgyventumėte išlipę iš tos duobės, nes pažadu, kad bus verta.“

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA