Pradžia / Gyvenimas / Nelaiminga motina gyvena stikliniame narve ir tik dukart metuose gali apkabinti savo vaikus

Nelaiminga motina gyvena stikliniame narve ir tik dukart metuose gali apkabinti savo vaikus

2023-10-16

Nelaiminga motina gyvena stikliniame narve ir tik dukart metuose gali apkabinti savo vaikus

Patiko? Pasidalink:

Pastaruosius 13 metų Chuana Munjes iš Kadiso Ispanijoje praleido gana priverstinėje izoliacijoje, kelių centimetrų atstumu nuo savo šeimos, kurios ji negali nei apkabinti, nei pabučiuoti. Jei moteris paliks slėptuvę, greitai mirs kankinančia mirtimi.

Jos vaikai ir vyras sugaišta po kelias dienas sudėtingo pasiruošimo, kad vos du kartus per metus prisiliestų prie mylimo žmogaus.

Ispanės, kuri ką tik tapo jauna mama, gyvenimas tragiškai pasikeitė prieš 29 metus. Tais metais vyras jų daržiuke pasodino naują bulvių veislę, ir kai Chuana ėmė ravėti lysves, ją ištiko stipriausias alerginis priepuolis. Į ligoninę nuvežė „monstrą“ – sutinusį visur, kur tik įmanoma, išsekusį nuo skausmo kūną.

Chuana ėmė silpti akyse ir dabar bet koks kontaktas su pačiais paprasčiausiais dalykais jai gali tapti trauma.

Po kelių metų kančių ir klaidų jai galiausiai nustatė diagnozę, o tiksliau – nuosprendį. 40-metei moteriai daugybinis cheminis jautrumas (MCS), fibromialgija, chroniško nuovargio sindromas ir jautrumas elektrai.

Tai yra, kiekviena jos egzistavimo sekundė pripildyta skausmo ir gyventi be rizikos ji gali tik neutralioje, sterilioje aplinkoje. Tada Munjes šeima pastatė šį izoliuotą namelį-slėptuvę, kur Chuana ir gyvena pastaruosius 13 savo „gyvenimo“ metų.

Kartą per kelis metus Chuaną reikia nuvežti į ligoninę planinei apžiūrai pagal specialų protokolą ir kaskart tai ruletė su mirtimi, kadangi automobilio negalima pilnai sterilizuoti.

Jos vyras ir vaikai kelias dienas laikosi specialios dietos, valo kūną ir drabužius, kad įeitų į slėptuvę ir apkabintų žmoną ir motiną, nerizikuodami jos nužudyti.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA