Pradžia / Gyvenimas / Moteris ruošėsi ištekėti už savo mylimojo, tačiau ceremonijos metu pamatytas vaizdas ją visiškai pribloškė

Moteris ruošėsi ištekėti už savo mylimojo, tačiau ceremonijos metu pamatytas vaizdas ją visiškai pribloškė

2023-10-13

Moteris ruošėsi ištekėti už savo mylimojo, tačiau ceremonijos metu pamatytas vaizdas ją visiškai pribloškė

Patiko? Pasidalink:

Vestuvės yra bene svarbiausia diena kiekvienos poros gyvenime. Romantiška, tobula, jaudinanti, įsimintina, stebuklinga, TA diena. Tačiau Kim ir Kevin vestuvės buvo dar ypatingesnės, nes jaunikis iki pat paskutinės minutės slėpė savo didelę paslaptį…

Prieš 20 metų Kevin Taylor susilaužė koją, tačiau tai toli gražu nebuvo didžiausia problema. Vyrui buvo nustatyta refleksinė simpatinė distrofija. Ši liga sukelia stiprius galūnių skausmus, kurių priežastis nežinoma. Blogiausiai yra tai, kad galūnių skausmo nenumalšina net įvairus gydymas.

Kevin atvejis buvo labai sunkus, todėl jis kas du mėnesius turėjo gultis į ligoninę. Dideli skausmai niekur nedingo ir gydytojams teko Kevinui pranešti liūdną žinią – teks amputuoti jo koją. Po operacijos vyrui teko sėstis į neįgaliojo vežimėlį, tačiau jis ir toliau stengėsi gyventi savo įprastą gyvenimą.

“Manau, kad viskas galėjo būti dar blogiau“ – šypsodamasis sakė Kevin. Vyras džiaugėsi, kad apskritai liko gyvas. Tačiau visas gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis susipažino su Kim Didway. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Moteriai visiškai nerūpėjo, jog Kevin gali judėti tik neįgaliojo vežimėlio pagalba, o tai padidino ir pačio vyro pasitikėjimą savimi.

“Ji žiūri į mane taip, lyg būčiau visiškai sveikas žmogus“ – pasakoja Kevin. “Ar žmogus turi būti atstumtas, jeigu jis yra neįgalus? Svarbiausia kas yra viduje, o ne išorėje… Kevino širdis kompensuoja visus kitus trūkumus“ – pasakoja Kim.

Praėjus kuriam laikui pora nusprendė susituokti. Vestuvės buvo suplanuotos iki pačių mažiausių smulkmenų, tačiau nuotaka nežinojo vienos jaunikio paslapties. Kevin slapta dirbo su kineziterapeutu, jos šis padėtų atsistoti ant kojų svarbiausią gyvenimo dieną. Vyrui buvo pagamintas specialus protezas.

Vestuvių metu kunigas paprašė visų susirinkusiųjų atsistoti, tačiau tai padarė ir jaunikis! Žinoma, nuotaka negalėjo patikėti tuo, ką mato… Kim skruostais pradėjo riedėti laimės ašaros ir netrukus įsimylėjėliai apkabino vienas kitą.

Kevin stengėsi padaryti viską, kad vestuvių diena būtų pati įsimintiniausia poros gyvenime. Ir jam puikiai pavyko tą padaryti! “Gyvenkite kiekvieną kiekvieną dieną taip, lyg ji būtų pati paskutinė…“ – sakė vyras.

Labai jautrios akimirkos vaizdo įrašas:

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA