Pradžia / Gyvenimas / Moteris manė, kad pagimdys dvynukus, bet išsigando, kai gydytojas jai pranešė ultragarso tyrimo rezultatus

Moteris manė, kad pagimdys dvynukus, bet išsigando, kai gydytojas jai pranešė ultragarso tyrimo rezultatus

2023-12-06

Moteris manė, kad pagimdys dvynukus, bet išsigando, kai gydytojas jai pranešė ultragarso tyrimo rezultatus

Patiko? Pasidalink:

Kai Oksana Kobleckaja iš Odesos sužinojo, kad yra nėščia, ji labai apsidžiaugė. 36-erių metų moteris jau turėjo trejų metų dukrelę, todėl ji su vyru labai džiaugėsi išgirdę, kad jų šeima pagaliau pagausės. Tačiau Oksana ir Sergejus nesitikėjo, kad nėštumas bus nepanašus į ankstesnį ir šokiruos žmones visame pasaulyje.

Rodzina

Oksana ir Sergejus neplanavo kurti didelės šeimos. Jie tiesiog svajojo apie du vaikus. Tai buvo jų svajonių šeima. Pora manė, kad auginti daugiau vaikų būtų per daug finansiškai sudėtinga ir sunkiai įgyvendinama. Tačiau nuo pat nėštumo pradžios Oksana jautė, kad savo įsčiose nešiojasi daugiau nei vieną vaiką.

Nors, iš vienos pusės, jai tai atrodė nerealu, vis dėlto, ji jautė, kad šis nėštumas yra kitoks nei ankstesnis. “Anksčiau mūsų šeimose nebuvo dvynių. Niekada gyvenime nesitikėjau patirti kažko panašaus“, – pasakojo Oksana vokiečių portalui „Heftig“. Netrukus paaiškėjo, kad porą ištiko kur kas didesnė staigmena…

Ultragarsinis tyrimas

Kai Oksana nuvyko į suplanuotą ultragarsinį tyrimą, ji sužinojo, kad jos nėštumas yra ypatingas. Po akimirkos gydytojas ėmė kilnoti antakius ir tada pranešė Oksanai neįtikėtiną naujieną!

„Kai pamačiau gydytojo veido išraišką, mano širdis akimirkai sustojo,“ – pasakojo Oksana. „Tada jis pradėjo murmėti sau po nosimi kažką panašaus: jūs verta didelio namo prie jūros“.

Tada gydytojas paaiškino: „Aš matau penkis vaisius, gal šešis. Sunku pasakyti.“ Galiausiai paaiškėjo, kad Oksana laukiasi penkių vaikų! Kaip galima įsivaizduoti, tai itin retas atvejis. Taip nutinka tik vieną kartą iš 47 458 321 nėštumo.

Kol Oksana vis dar bandė įsisavinti šią žinią, gydytojas bėgiojo po ligoninę apimtas ekstazės. Tokio atvejo ligoninėje dar niekas nebuvo matęs.

Tačiau Oksana ir Sergejus šią žinią priėmė ne taip kaip gydytojas. Iš pradžių jie buvo ne juokais sunerimę. „Jaučiausi beveik kaip košmare, iš kurio bet kurią akimirką turėjau pabusti“, – prisiminė Oksana.

Ji ir jos vyras negalėjo nustoti nerimauti. Jie suprato, kad teks keisti visus savo ateities planus. „Tokias naujienas suprasti reikia laiko. Juk galiausiai pradedi galvoti, kaip mums pavyks prižiūrėti tiek daug vaikų“, – sakė Sergejus.

Gimdymas

Būdama 30 savaičių nėščia, Oksana nuvyko į ligoninę. Prasidėjo pasirengimas gimdymui. Gimdymo palatoje jos laukė net aštuoni gydytojai. „Jie elgėsi su manimi taip, tarsi būčiau iš porceliano – buvo labai atsargūs“, – prisiminė Oksana.

Gimdymas buvo vykdomas atliekant cezario pjūvį. Oksana pagimdė tris berniukus ir dvi mergaites. Gydytojai buvo pasiruošę įvairiems scenarijams, net ir blogiausiems. Juk toks nėštumas susijęs su daugybe pavojų. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad gimdymas įvyko be jokių komplikacijų ir visi penki vaikai yra sveiki. Žinoma, jie buvo neišnešioti, bet daugiau jiems nieko blogo nebuvo.

Vaikams buvo suteikti vardai: Daria, Aleksandra, Denisas, Vladislavas ir Deivydas. Jie greitai išgarsėjo. Šiandien mažyliams jau treji metai. Jų gimimas buvo istorinis įvykis – tai pirmasis Ukrainoje gimęs penketukas. Apie tai pranešė „The Mirror“.

Jiems tai pavyko! Nepaisant pradinio nerimo, Oksana ir Sergejus dabar yra laiminga šeima. Kad ir kur jie nueitų, žmonės sustoja ir linksmai juos sveikina. Visi žavisi jų vaikais.

Neseniai, padedant vietos valdžiai, šeima persikėlė į didesnį butą.

Savo „Instagram“ paskyroje Oksana dalijasi savo „penkių brangenybių“ ir jų žavios vyresnės sesers nuotraukomis. Argi jie ne mieli?

Nors Oksana ir Sergejus turėjo kitokių planų, neabejotinai jų laukia graži ir laiminga ateitis. Kai jų gyvenime tiek daug meilės – ir tūkstančių nepažįstamų žmonių palaikymo – tikrai viskas bus gerai.

Pasidalykite šiuo straipsniu savo socialiniame tinkle „Facebook“ ir padėkite mums palinkėti šiai nuostabiai šeimai visko, kas geriausia!

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA