Pradžia / Gyvenimas / Morge nuaidėjo klyksmai: maiše atvežta moteris pradėjo kvėpuoti

Morge nuaidėjo klyksmai: maiše atvežta moteris pradėjo kvėpuoti

2023-10-22

Morge nuaidėjo klyksmai: maiše atvežta moteris pradėjo kvėpuoti

Patiko? Pasidalink:

Sukrečiantis atvejis JAV, Ajovos valstijoje – 66 metų moteris, kuriai medikai konstatavo mirtį, buvo nugabenta į morgą. Tačiau čia darbuotojai pastebėjo, kad moteris vis dar kvėpuoja.

Pranešama, kad šių metų pradžioje „Glen Oaks Alzheimer‘s Special Care Center“ darbuotojai pacientę, 66 metų moterį, pripažino mirusia ir išvežė į morgą, rašo nytimes.com.

Tačiau, kaip teigia Ajovos valstijos atsakingos institucijos, kai morgo darbuotojai prasegė lavonmaišį, išvydo neįtikėtiną vaizdą – moteris buvo gyva ir iš visų jėgų gaudė orą.

Kad moteris kvėpuoja, pastebėta tik morge

Moteris į specialios priežiūros centrą buvo paguldyta 2021 m. gruodžio mėnesį dėl ankstyvosios demencijos, nerimo ir depresijos.

Kaip pranešama, 2022 m. ji buvo perkelta priežiūrai į hospisą dėl senatvinės smegenų degeneracijos ir buvo gydoma nerimui gydyti skirtu vaistu lorazepamu ir skausmą malšinančiu vaistu morfinu.

Maždaug mėnesį prieš konstatuojant jos mirtį, pablogėjo jos gyvybinės funkcijos, reakcija į aplinką. Ji atsisakė valgyti, ją pradėjo kankinti traukuliai. Gydytojas nurodė padidinti morfino ir lorazepamo dozę „dėl aktyvaus būklės blogėjimo“.

Sausio 3 d. anksti ryte priežiūros centro darbuotojas, baigiantis 12 valandų pamainai, moterį rado be gyvybės ženklų, todėl pasitarė su slaugytoja, kuri konstatavo moters mirtį.

Slaugytoja informavo moters dukrą apie mirtį ir gavo gydytojo nurodymą išvežti kūną į morgą. Čia atsegus lavonmaišį pastebėta, kad moters krūtinė kilnojasi, ji vis dar kvėpavo.

Greitosios pagalbos automobiliu moteris, kuriai buvo pakilusi temperatūra ir ji sunkiai kvėpavo, buvo nuvežta į skubios pagalbos skyrių. Moteris buvo davusi nurodymą jos negaivinti, todėl ji buvo perkelta atgal į slaugos centrą, tačiau ten po dviejų dienų mirė.

Morgas (nuotr. 123rf.com)

Nors tokie atvejai, kaip šis, kai žmogui konstatuojama mirtis, o po kurio laiko paaiškėja, kad jie kvėpuoja, yra reti, tačiau pasitaiko.

Prieš kelis mėnesius slaugos namuose Niujorko valstijoje 82 metų moteris buvo paskelbta mirusia, tačiau maždaug po trijų valandų laidojimo namuose, į kuriuos ji buvo nugabenta, pastebėta, kad ji kvėpuoja. Neidentifikuota moteris buvo nuvežta į ligoninę, pranešė policija.

Kitas atvejis nutiko Floridos valstijoje – paaiškėjo, kad 65 metų vyras vis dar buvo gyvas, nors medikai konstatavo jo mirtį. Kad vyras kvėpuoja paaiškėjo praėjus maždaug pusvalandžiui po konstatuotos mirties.

Prieš kelis mėnesius medikai skubėjo į namus netoli Tampos, kur, kaip pranešama, neįvardytam vyrui sustojo širdis.

Netrukus atvykę medikai konstatavo vyro mirtį. Tik po 30 minučių atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kad jis vis dar gyvas ir kvėpuoja.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA