Pradžia / Gyvenimas / Mįslinga trijų žmonių mirtis Druskininkuose: kaimynė papasakojo, kaip juos rado

Mįslinga trijų žmonių mirtis Druskininkuose: kaimynė papasakojo, kaip juos rado

2023-12-03

Mįslinga trijų žmonių mirtis Druskininkuose: kaimynė papasakojo, kaip juos rado

Patiko? Pasidalink:

Šiurpus radinys Druskininkuose. Viename name rasti net 3 žmonių kūnai – du negyvi vyrai ir moteris. O kad kaimynystėje kažkas negerai, įtarimų pirmiausia kilo šalia gyvenantiems druskininkiečiams.

Žmonės iškvietė policiją – pareigūnai visus lavonus rado skirtinguose kambariuose. Smurto žymių neaptikta.

Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.

Druskininkuose, Sveikatos gatvėje gyvenanti Vilija pirmoji suprato, kad 48 metų kaimyno namuose kažkas ne taip. Moteris jau kelias dienas stebėjosi, kodėl žmonės laiko atviras namo duris, o kai prisiminė, kad vyro nematė jau beveik savaitę, nuėjo patikrinti, kas vyksta.

„Pamačiau, kad durys atidarytos ir niekas nejuda, nevaikšto žmonės. Pagalvojau, kad kažkas atsitiko. Tai nuėjome ieškoti to vieno, radom sėdintį jau negyvą“, – pasakojo Vilija.

Kūnai aptikti skirtinguose kambariuose

Moteris pasakojo, kad su kaimynu gyveno dar du žmonės – 59-erių moteris ir 52-ejų vyras. Jie taip pat rasti negyvi. Visi kūnai aptikti skirtinguose kambariuose.

„Tada atvyko policija, paklausė, ar dar kas nors gyvendavo. Tai pasakiau, kad dar moteris su vyru gyvendavo. Tada vienas duris patraukė, buvo užrakintos – rado dar vieną. Tada trečias kambarys irgi užrakintas buvo – dar vieną rado“, – kalbėjo druskininkietė.

Iš pradžių pareigūnai įtarė, kad žmonės apsinuodijo smalkėmis, tačiau ši versija greičiausiai bus atmesta. Anot Alytaus policijos, neatmetama, kad vartojo neaiškios kilmės ir sudėties alkoholį.

„Visų trijų asmenų kūnai rasti be smurto žymių. Keliamos įvairios versijos, dėl kokių priežasčių galėjo mirti. Policijos pareigūnams yra gerai žinoma, kad šie asmenys nevengė ir dažnai vartojo alkoholį, tai gali būti, kad apsinuodijo“, – sakė Alytaus AVPK atstovė Kristina Janulevičienė.

Mirusius mena geruoju

Druskininkiečiai sukrėsti trigubos nelaimės. Esą visi trys mirusieji, nors ir gerdavo, bet buvo neagresyvūs ir nepavojingi: „Tas vaikas vienas, Nerijus, užaugo mano akyse. Prisimenu nuo tokio mažiuko. Jis užaugo mano akyse. Ir mama gera buvo. O viskas pakrypo kaip.“ Dėl ko mirė žmonės, nustatys teismo medicinos ekspertai.

Visą reportažą žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA