Pradžia / Gyvenimas / Mirė mylima Lietuvos dailininkė

Mirė mylima Lietuvos dailininkė

2023-12-13

Mirė mylima Lietuvos dailininkė

Patiko? Pasidalink:

Skaudi žinia menininkų bendruomenėje – mirė dailininkė Ramunė Ulevičienė. Apie tai penktadienį socialiniuose tinkluose pranešė Utenos radijas.

Velionei skirti jautrūs žodžiai, taip pat pranešta, kur ir kada vyks atsisveikinimas bei šeimos prašymas dailininkės palydėjimui į amžinąjį poilsį.

Skyrė jautrius žodžius

„Daugumai žmonių patinka rytai, kaip saulė bunda, na, o aš vakarų mylėtoja… vakarėjant pajuntu – ateina mano laikas, mano mylimiausias paros laikas – vakaras ir naktis. Palydžiu saulę visada su dideliu jauduliu.

Mano horizontas taip toli, kad matau, kaip žemė užsilenkia. Saulė net jau pasislėpusi, visi vien dar kyščioja ilgus raudonus spindulius. Su kiekviena minute darosi vis gaiviau, vėsiau, ramiau, tyliau.“

Ramunė gyveno ir kūrė ŠIRDIMI… Ji jau už horizonto – toli toli… Bet visus pažinojusius kviečia švęsti gyvenimą ir užpildyti jį tauriausiomis spalvomis…“, – rašė Utenos radijas.

Pranešama, kad atsisveikinimas su R. Ulevičiene vyks gruodžio 12 dieną, nuo 12 iki 16 valandos, Prapijos šarvojimo salėje adresu Vytauto aikštė 1, Utena. Taip pat pasidalinta šeimos prašymu atsisveikinimui su dailininke: „Mama prašė neliūdėti, nenešti krepšelių ir juodų kaspinų. Ji norėjo spalvų, norėjo švęsti gyvenimą.

Gros jos mėgstama muzika, o kambarį puoš jos tapyti paveikslai. Mes visi pasistengsime, kad jos paskutiniai norai būtų išpildyti.“

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA