Pradžia / Gyvenimas / Mirė 13-metės mergaitės pagimdytas kūdikis: tėvai papasakojo, ką jai teko iškentėti

Mirė 13-metės mergaitės pagimdytas kūdikis: tėvai papasakojo, ką jai teko iškentėti

2024-02-18

Mirė 13-metės mergaitės pagimdytas kūdikis: tėvai papasakojo, ką jai teko iškentėti

Patiko? Pasidalink:

Panevėžio rajone rastas miręs kūdikis, medikai dar bandė gaivinti, bet mažylio gyvybė užgeso. Vėliau paaiškėjo, kad tai Panevėžyje pagimdžiusios vos 13 metų neįgalios mergaitės kūdikis, kurios tėvai prabilo TV3 televizijos eteryje.

Kaip pranešė Policijos departamentas, šiemet gimusio berniuko kūnas rastas namuose apie 9 val. ryto. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kaip skelbia naujienų portalas sekunde.lt, Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėjos Odetos Jukniūtės teigimu, vaikelis pastebėtas savo lovelėje nekvėpuojantis.

Medikai dar bandė berniuką gaivinti, vis dėlto mažylio gyvybė užgeso. Kovą gimęs kūdikėlis su savo nepilnamete mama augo globėjų šeimoje, pranešė sekunde.lt.

Prabilo 13-metės tėvai: pagrindinis įtariamasis – sesers vyras

Kovo mėnesį TV3 televizija kalbino Panevėžyje pagimdžiusios vos 13 metų neįgalios mergaitės tėvus. Pagrindinis įtariamasis – sesers vyras. Mergaitės tėvai sakė, kad žentas jiems niekada nepatiko ir su skausmu prisimena dieną, kai šis liko su 13-mete vienas. Išskirtinis pokalbis su mergaitės tėvais Rimantu ir Virginija – „TV Pagalbos“ studijoje.

Per ilgus bendro gyvenimo metus Rimantas ir Virginija susilaukė net 10 vaikų ir turi 3 anūkus. Vienas jų – neseniai 13-metei dukrai gimęs sūnelis. Seneliai vis dar nežino, kas yra anūkėlio tėvas, nes apie tai nekalba ir jaunoji gimdyvė.

„Ji pas mane atėjo vieną vakarą ir sako: „mamyte, pas mane kažkas juda“. Sakau: „vaikeli, tu nėščia“. Tai kitą dieną paskambinau savo socialinei. Atvažiavo, padarė testą – laukiasi“, – pasakojo Virginija.

Žinia šokiravo mergaitės tėvus, o šeimą iš karto užgriuvo įvairiausios tarnybos ir institucijos. Greitai atsirado ir pagrindinis įtariamasis – kitos dukters vyras. Sutuoktiniai atskleidė, kad jiems niekada nepatiko žentas, nors apie jį ir žinojo labai nedaug. Įtariamojo žmona augo globos namuose, tad su tėvais itin glaudžių santykių nepalaikė.

Nepaisant to, kad santuokai tėvai ne itin pritarė, jie šiltai priimdavo tiek juos aplankyti nusprendusią dukrą, tiek ir naująjį žentą. Vieno vizito metu pastarasis užmezgė ryšį ir su 13-mete žmonos seserimi.

„Jis pasiėmęs meškerę nuėjo pažvejoti ir liepė vaikams pririnkti sliekų. Berniukas namo parėjo, o ji (13-metė mergaitė – red. past.) liko. <…> Buvo ir miškan išsivedęs ragų ieškoti. Irgi labai ilgai buvo. Aš klausiau, kur taip ilgai buvot, bet ji niekada neatsakydavo, o žentas ragindavo, kad greičiau važiuotų, nes nespės į traukinį“, – apie įtarimų keliantį jaunėlės dukters ir žento santykį pasakojo Virginija.

Po to žentas uošvių namuose nebeapsilankė, dukra pas tėvus atvykdavo viena.

Kita Rimanto ir Virginijos dukra gyvena užsienyje. Ją aplankiusi 13-metė papasakojo sesei apie tai, kad vyras ją išžagino. Užsienyje gyvenanti dukra nedelsdama pranešė apie tai tėvams ir policijai.

Pagimdžiusi mergaitė iš ligoninės keliaus tiesiai pas globėjus. Gyventi su tėvais tarnybos uždraudė ir dviem nepilnamečiams Rimanto ir Virginijos sūnums.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA