Pradžia / Gyvenimas / Merūnas Vitulskis su sūnumis nustebino Eriką: Motinos dienos proga – ypatinga dovana

Merūnas Vitulskis su sūnumis nustebino Eriką: Motinos dienos proga – ypatinga dovana

2024-05-05

Merūnas Vitulskis su sūnumis nustebino Eriką: Motinos dienos proga – ypatinga dovana

Patiko? Pasidalink:

Atlikėjas Merūnas Vitulskis su sūnumis Ajumi ir Herkumi nusprendė pradžiuginti mamą Eriką Vitulskienę Motinos dienos proga. Dovana – gerai apgalvota.

Merūnas Vitulskis apie Motinos dienos reikšmę prabilo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“.

„Vaikai tik dabar pradeda suprasti tos šventės esmę. Vyresnėlis sakė, kad jau tauposi pinigus, kad galėtų nupirkti mamai dovanėlę Motinos dienos proga. Pagalvoju, kad viskas gerai, einame į gerą pusę“, – šypsojosi Merūnas.

Svarbi dovana

Jis atskleidė, kad kartu su sūnumis jie Erikai padovanojo kelionę į Paryžių.

„Ji labai mėgsta meno istoriją, daug apie tai skaito, šviečiasi, visą gyvenimą jai yra didelė šventė pabūti Versalio rūmuose, tai mes ją vežamės, kad pradžiugintume. Važiuos močiutė, mama ir trys vyrai. Bet vyrai – tik apsauga. Vyrai žino, kad kelionė skirta mamoms ir patys džiaugiasi, kad gali palaikyti, keliauti kartu ir sužinoti kažką naujo“, – pasakojo M. Vitulskis.

Pačiam Merūnui visada Motinos diena buvo labai didinga šventė.

„Atrodo, būdavo, kad tik šią dieną imdavo sprogti pumpurai, kaštonai. Būdavo, kad taupai centus, kad nupirktum mamai kokį nors žiedą. Kai augau Šančiuose, gal labiau prie kaimyno tvoros gražesnės gėlės augdavo. Ateini, nudžiugini, bet mama jau suprasdavo, kad gėles nuskindavau kažkur pakeliui. Tačiau parodyti mamai dėmesį būdavo centrinis, labai svarbus dalykas“, – juokėsi jis.

Reikia priminti, kad myli

Anot pašnekovo, artimi žmonės gali justi meilę, bet priminti žodžiu arba veiksmais arba savo elgsena visada yra gerai.

„Svarbiausias žmogus šeimoje yra mama ir aš vaikams tą pastoviai skiepiju. Ir su Erika esame apie tai diskutavę, kad vyrai, tėvai, santykį turi užsidirbti veiksmais, o mamos tą ryšį turi prigimtinai. Pakeisti mamos, manau, negali niekas.

Esu bendravęs su draugais iš vaikų namų, jie sakė, kad net jei ir jauti visą praeities skausmą, vis tiek mamos niekas nepakeis. Tai yra pats svarbiausias žmogus Žemėje“, – kalbėjo dainininkas.

Primename, kad Merūnas Vitulskis pristatė Motinos dienai skirtą dainos „Ar tai tu“ vaizdo klipą, kuriame papasakota itin jautri ir asmeniška dainininko istorija.

Kūrinys dedikuotas Merūno mamai Aurelijai, kuri pralaimėjo kovą su vėžiu, kai dainininkui tebuvo vos 17 metų. Klipe debiutavo ir vyresnysis Vitulskių sūnus, devynmetis Ajus. Jis suvaidino tėtį vaikystėje.

Merūnas prisiminė vieną paskutinių pokalbių su mama

„Mamos liūdna istorija yra jau ne kartą aprašyta, tačiau ilgus metus širdyje nešiojausi vieną paskutinių pokalbių su ja, apie kurį žinojo tik artimieji. Kai ji jau labai sirgo ir buvo aišku, kad šansų nebėra, aš nedrįsau jai to tiesiai šviesiai pasakyti. Tačiau žinojimas žudė, kažkokį pokalbį reikėjo pradėti. Todėl paklausiau: „Mama, kas bus, jei mes pralaimėsim šitą karą?“.

Bijojau atsakymo, bet dabar spėju, kad ji jau viską buvo supratusi ir viduje susitaikiusi… Ji man labai ramiu ir švelniu balsu pasakė: „Sūneli, jei taip atsitiks, aš vis tiek visada būsiu šalia. Tave saugosiu ir grįšiu, kai labai reikės. Gal kiškeliu grįšiu, arba pele, o gal drugeliu atskrisiu…“.

Nesu linkęs į mistiką, bet kaip jūs galite paaiškinti ne vienetinį, o net kelis sykius pasikartojusį dalyką: kai man būdavo sunku, kai gyvenime reikėdavo priimti lemiamus sprendimus – pamatydavau drugelį. Kartą jis ėmė plazdenti namuose tarsi iš niekur, net metų laikas nebuvo tam tinkamas. Po tokių apsireiškimų ėmiau tikėti, kad egzistuoja aukštesnės jėgos, galbūt paraleliniai pasauliai, kurie retais atvejais duoda mums ženklus…“ – pasakojo Merūnas.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA