Pradžia / Gyvenimas / Lenkija sukrėsta gedi 8-mečio Kamilio: patėvis jį žiauriai nukankino, motina net nebandė padėti

Lenkija sukrėsta gedi 8-mečio Kamilio: patėvis jį žiauriai nukankino, motina net nebandė padėti

2023-10-29

Lenkija sukrėsta gedi 8-mečio Kamilio: patėvis jį žiauriai nukankino, motina net nebandė padėti

Patiko? Pasidalink:

Po to, kai Lenkijoje mirė 8-erių metukų Kamilis, kurį nukankino patėvis, šalyje kilo pasipiktinimo banga ir net aistros dėl mirties bausmės grąžinimo.

Įspėjame, kad skaitytojus įvykio detalės gali sukrėsti.

Berniuką patėvis pirmiausia sumušė, o tada ant mažamečio pylė verdantį vandenį, laikė ant įjungtos dujinės vyryklės. Po šio žiauraus nusikaltimo apie mirties bausmės grąžinimą prakalbo ne tik gyventojai, bet ir šalies premjeras.

Po mėnesio trukmės kovos intensyvios terapijos skyriuje, 8-mečio Kamilio gyvybė užgeso. Žiniasklaida skelbia, kad berniuką 27-erių patėvis ne tik smarkiai sumušė, bet ir apipylė verdančiu vandeniu, ir privertė stovėti ant įjungtos dujinės viryklės – taip mažametis patyrė didelius nudegimus.

Jį biologinis tėvas nuvežė į ligoninę, o berniukas iškart atsidūrė komoje. Po tokio žiauraus nusikaltimo Lenkijos premjeras net pareiškė, kad pagalvojo apie mirties bausmės grąžinimą.

„Aš būčiau mirties bausmės grąžinimo šalininkas, bet dabar jinai panaikinta visoje Europoje ir tai teisiškai neįmanoma“, – sako Lenkijos premjeras Mateuszas Morawiecki.

Anot premjero, sunku suvokti šio nusikaltimo mastą – nudegimai buvo ant berniuko galvos, krūtinės, šonkaulių, taip pat visas kūnas buvo nusėtas smurto žymėmis, jam buvo lūžę šonkauliai – medikai netgi rado užgesintos nuorūkos žymių ant jo kūno.

Sujudimas kilo ir tarp Lenkijos gyventojų – nors vieni sako, jog mirties bausmės grąžinimas nepadėtų, kiti, sukrėsti tokio žiauraus nusikaltimo, neįsivaizduoja, kaip kitaip galima nubausti taip žiauriai besielgiančius žmones:

„Taip, mirties bausmė yra sprendimas. Nėra kitos išeities.“

„Bausmės turi būti padidintos, negalima abejingai žiūrėti, kai taip gyvuliškai elgiamasi. Kad tie žiaurūs žmonės neskriaustų vaikų. “

Policija vaiko patėvį iškart sulaikė ir kaltina jį pasikėsinimu nužudyti. Sulaikyta ir 35-erių motina – už tai, kad leido kankinti savo atžalą ir padėjo savo vyrui.

Jų žiaurumą ir aplaidumą rodo ir faktas, kad apdegusį vaiką po 5 dienų bute rado Kamilio atvykęs aplankyti biologinis tėvas – tuomet ir paaiškėjo, kad kritiškai nukankintam vaikui niekas net nebandė kviesti greitosios.

Lenkų kraują ir aistras dėl mirties bausmės grąžinimo kaitina ir kitas ką tik įvykdytas žiaurus nusikaltimas – į vaikų namus per langą įlipęs vyras peiliu mirtinai subadė 16-metę merginą ir sužeidė dar 9 žmones.

Vėliau paaiškėjo, kad užpuolikas yra merginos buvęs vaikinas.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA