Pradžia / Gyvenimas / Lėktuvo keleivis pasibaisėjo aistringa pora: visą 4 val. skrydį jie išdarinėjo ant sėdynių

Lėktuvo keleivis pasibaisėjo aistringa pora: visą 4 val. skrydį jie išdarinėjo ant sėdynių

2024-05-11

Lėktuvo keleivis pasibaisėjo aistringa pora: visą 4 val. skrydį jie išdarinėjo ant sėdynių

Patiko? Pasidalink:

Lėktuvo keleivis išreiškė savo šoką, kai neseniai vykusio skrydžio metu pamatė, kaip du jo bendrakeleiviai neįtikėtinai intymiai bendrauja – didžiąją skrydžio dalį jie praleido susikibę rankomis, gulėdami basomis per visą sėdynių eilę, rašoma „Daily Mail“.

Išsigandęs keliautojas, pasivadinęs Flea vardu, socialiniame tinkle X papasakojo apie neseniai įvykusį skrydį ir pasidalijo vaizdais, kuriuose užfiksuotas „vaizdas“ į besiglaudžiantį duetą, kurio basos kojos buvo įkištos į lėktuvo praėjimą ir susipynusios į porankius.

„Negaliu patikėti vaizdu lėktuve. Taip buvo viso 4 valandų trukmės skrydžio metu“, – prie nuotraukų parašė Flea.

Vienoje iš trijų nuotraukų, kuriomis pasidalijo savo X įraše, Flea užfiksavo porą, gulinčią virš trijų sėdynių eilės, o moteris kojomis apglėbusi partnerio galūnes, basa pėda atsirėmusi į priešais esantį stalelį.

Kitoje nuotraukoje užfiksuota, kaip įsimylėjėliai iš rankų padarė širdį, laikydami šį simbolį virš galvų ir toliau glaustydamiesi.

Trečioje nuotraukoje matyti, kad vyras viena basa koja remiasi į grindis, o moteris iš dalies guli ant jo, ranka įsikibusi į priešais esančios sėdynės atlošą, taip bandydama išsilaikyti.

Žmonės internete užplūdo komentarų skiltį ir reiškė nepasitenkinimą matydami ant sėdynių basomis kojomis išsitiesusią porą.

Vienas žmogus rašė: „Kaip skrydžio palydovė nieko nesakė?“

Kitas rašė: „Mane labiau piktina tai, kad jie basi“.

Kitas asmuo pridūrė: „Visą laiką būčiau žiūrėjęs į jo kojas“.

Dar vienas žmogus komentavo: „Tai net nesaugu“.

„Po dviejų mėnesių išsiskiria“, – pridūrė kitas asmuo.

„Vidurinėje mokykloje nekenčiau tokių porų“, – rašė vienas asmuo.

Shutterstock nuotr. / Lėktuvas

Tai jau ne pirmas kartas, kai kyla įnirtingos diskusijos dėl lėktuvo etiketo.

Anksčiau daug keleivių kėlė klausimą, ar keliaujant reikėtų keisti sėdynes, jei kas nors to paprašo.

Gruodį vienas dažnai keliaujantis keleivis paskelbė, kad patyrė košmarą, kai buvo priverstas penkis kartus persėsti lėktuve, kai nenoriai užleido savo vietą kitam keleiviui.

Nežinomas vyras „Reddit“ tinkle papasakojo savo apsikeitimo vietomis istoriją, kuri „visam laikui pakeitė jo nuomonę apie tai, ar kada nors bus malonus ir apsikeis su kuo nors vietomis“.

Shutterstock nuotr. / Lėktuvo salonas

Kita dažnai keliaujanti keleivė anksčiau atskleidė, kad ji atsisakė pasikeisti vieta prie lango su „turinčiu teisę“ keleiviu, kuris norėjo sėdėti šalia savo žmonos.

Neįvardyta moteris „Reddit” tinkle pasidalijo, kaip per 11 valandų trukusį skrydį iš Niujorko į Kairą (Egiptas) atsisakė persėsti į vidurinę vietą, kad šalia jos sėdėjęs vyras galėtų atsisėsti šalia savo žmonos.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA