Pradžia / Gyvenimas / Lėktuvo keleiviai sukrėsti: mirė 24-erių stiuardesė

Lėktuvo keleiviai sukrėsti: mirė 24-erių stiuardesė

2023-12-05

Lėktuvo keleiviai sukrėsti: mirė 24-erių stiuardesė

Patiko? Pasidalink:

„Air Albania“ įgulos nariai susidūrė su kolegėmis netektimi. Teigiama, kad 24-erių skrydžio palydovės Gretos Dyrmishi gyvybė užgeso vos lėktuvui nusileidus Londono Stanstedo oro uoste. Dabar įgulos nariai reiškia užuojautą jos šeimai.

Teigiama, kad oro linijų bendrovės „Air Albania“ darbuotoja Greta Dyrmishi mirė likus vos kelioms dienoms iki Kalėdų. Mirtis jauną merginą ištiko staiga, po to, kai nusileidus lėktuvui Londono Stanstedo oro uoste ši apalpo.

Nualpus prie pat lėktuvo, jai buvo suteiktas skubus gaivinimas ir iškviesta pagalba. Deja, tačiau merginos nepavyko išgelbėti, rašoma mirror.co.uk.

Staigi mirtis

Anot Rytų Anglijos greitosios pagalbos tarnybos, į pranešimą apie sunkios būklės merginą sureagavo du greitosios pagalbos automobiliai, pavojingų zonų reagavimo komandos automobilis, greitosios medicinos pagalbos pareigūnų automobilis.

Kaip vėliau paaiškėjo atlikus tyrimą, mirties priežastimi buvo staigios suaugusiųjų mirties sindromas. Visgi, tyrimui vadovaujanti tyrėja Michelle Brown sakė, kad moters mirčiai išnagrinėti yra paskirta didžiulė byla:

„Nualpusiai merginai vos po dešimties minučių dingo pulsas. Greitosios medicinos pagalbos medikai bandė ją atgaivinti, tačiau jauna moteris mirė. Po skrodimo paaiškėjo, kad jos mirties priežastis – staigios suaugusiųjų mirties sindromas.“

„Air Albania“ pareiškime, paskelbtame dėl Gretos mirties, buvo rašoma:

„Gruodžio 21 d., išlaipinus keleivius iš mūsų skrydžio į Londoną, vieną iš mūsų salono įgulos narių Gretą Dyrmishi ištiko širdies smūgis. Net ir po to, kai visa medicininė pagalba buvo suteikta nedelsiant, merginos gyvybė užgeso.

Ji buvo nuvežta į ligoninę Londone, kur jai buvo atliekamos reikalingos procedūros. Nuo pirmųjų akimirkų „Air Albania“ susisiekė su jos šeima, o mes ir toliau esame šalia jų šią sunkią akimirką.

Greta visada mūsų mintyse išliks kaip aistringa profesionalė, puiki kolegė ir daugumos mūsų draugė. Tepagaili jos Dievas ir suteikia ramybę šeimai. „Air Albania“ ir toliau bendradarbiaus su merginos šeima.“

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA