Pradžia / Gyvenimas / Laurynas Suodaitis – apie savo širdies reikalus ir naują žmogų šalia Siegel: žinau daugiau, nei norėčiau žinoti

Laurynas Suodaitis – apie savo širdies reikalus ir naują žmogų šalia Siegel: žinau daugiau, nei norėčiau žinoti

2024-04-02

Laurynas Suodaitis – apie savo širdies reikalus ir naują žmogų šalia Siegel: žinau daugiau, nei norėčiau žinoti

Patiko? Pasidalink:

Studijoje vieši verslininkas Laurynas Suodaitis. Ko gero nėra Lietuvoje žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie šio vyro šeimyninę dramą su nuomonės formuotoja, verslininke Viktorija Siegel.

Policija, areštinė, kaltinimai smurtu, skandalai ir viešas santykių aiškinimasis lydėjo porą nuo balandžio pradžios. Taigi, šie metai Laurynui buvo tikrai išskirtiniai – ar jis norėtų išbraukti juos iš savo gyvenimo?

„Oi, reiktų kelių laidų, kad galėčiau tikrai viską išpasakoti, kokie tie metai buvo. Pagrindinė audros banga jau nuėjusi, tai pajuokauju, kad šie metai man yra Kristaus amžiaus, todėl gal kažkiek sutapatinu save su tuo. Jie buvo įdomūs, tikrai nelengvi ir atvirai galiu pasakyti, kad kupini svarbių pamokų, savęs pažinimo ir tokio grįžimo atgal į save“, – pasakoja Laurynas.

Verslininkas tikina, kad nuoširdžiai mėgaujasi savo dabartine versija, tačiau neslepia, jog reikėjo nemažai pastangų tam pasiekti.

„Gyveni, atrodo, bandai kažkuo tapti ir tuo pačiu galvoji, kaip tave priims žmonės. Todėl šiemet pasakiau sau – būsiu toks, koks esu. Žinokit, po to atėjo stiprus nušvitimo momentas, kad tikrai esu ne ką mažiau įdomus būtent toks, koks esu“, – sako Laurynas.

Nepalūžti padėjo sūnus

Kas jam padėjo nepalūžti sunkiausiais momentais? Kokį svarbų vaidmenį vyro gyvenime tuo metu suvaidino artimieji, o ypač mama?

„Nepalūžti labiausiai padėjo sūnus. Jis mano prasmė ir stiprybė. O nukreipti mintis nuo negatyvo padeda atrastas laikas dalykams, kuriems anksčiau jo neturėjau. Štai, pavyzdžiui, pradėjau groti pianinu ir aktyviai sportuoti. Visa tai man teikia laimę“, – tikina pašnekovas.

Nors skyrybos su žmona nesibaigė ir teismų maratonai dar laukia, Laurynas džiaugiasi išsprendęs bent du jam svarbius teisinius klausimus. Vienas jų – dėl matymosi su sūnumi tvarkos.

„Buvau svečias savo vaikui, bet aprimo aistros, gal ir kita pusė atrado motyvų, prioritetų, kaip viskas turėtų būti ir gal, duok Dieve, suvokė, kad vaikui reikalingi abu tėvai. Nes tą laiką, kai sūnus būna pas mane, visada leidžiam kartu. Tai nėra kažkokia pareiga, o pats fainiausias metas mudviem“, – šypsodamasis pasakoja vyras.

Kalbos apie naują mylimąją

Laidoje išgirsite, ar jis ketina siekti sūnelio globos, kad šis nuolat gyventų su tėčiu. Verslininkas paatviraus, kaip sekėsi ruoštis Kalėdoms žinant, kad pirmąsyk jos bus ne šeimos namuose ir ne su visais jos nariais.

Kokie apskritai dabar Lauryno santykiai su Viktorija? Ir ar tiesa, kad šalia jos, vis dar oficialios Suodaičio žmonos, jau yra kitas vyras? Kas šis žmogus?

„Esu informuotas daugiau, negu norėčiau būti informuotas“, – intriguoja Laurynas.

O ką jis galintis pasakyti apie kalbas, kad paties gyvenime jau yra nauja mylimoji? Ar verslininkas ryžtųsi dar kada nors vesti?

Pokalbio metu sužinosite, ko Laurynas palinkėjo sau ir žiūrovams Naujųjų proga. Tačiau labiausiai jį nustebino „Pasikalbėkim“ vedėjos prašymas pasakyti šventinį palinkėjimą ir sūnelio mamai.

„Oho, nesitikėjau… Tikrai tam nebuvau pasiruošęs“, – sutrikimo neslėpė Laurynas.

Taigi ką jis, žiūrėdamas tiesiai į kameras, ištarė Viktorijai Siegel?

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA