Pradžia / Gyvenimas / Laidojimo namų darbuotoja pasakė, kas lieka po žmogaus kremavimo: apie tai, ko daugelis nė nežino

Laidojimo namų darbuotoja pasakė, kas lieka po žmogaus kremavimo: apie tai, ko daugelis nė nežino

2023-10-17

Laidojimo namų darbuotoja pasakė, kas lieka po žmogaus kremavimo: apie tai, ko daugelis nė nežino

Patiko? Pasidalink:

Laidojimo namų darbuotoja pasidalino detalėmis apie savo darbą, įskaitant tai, kas lieka po kremavimo. Ji praskleidė paslapties šydą ir papasakojo apie tai, ko daugelis nė nežino.

Jordan iš Toskanos, Arizonos valstijoje, internete dalijasi vaizdo įrašais, kuriuos pavadino „morgo TikTok“, rašo newsweek.com

Ji atskleidė, kaip atrodo darbas laidojimo namuose, įskaitant tai, kokius dokumentus reikia užpildyti, balzamavimui naudojamą įrangą, kur laikomi ritualiniai laidojimo drabužiai ir koks makiažas naudojamas ruošiant kūnus laidotuvėms. 

Papasakojo, kas lieka po kremavimo

Jos vaizdo įrašai peržiūrėti milijonus kartų, o ji visuomet pabrėžia: „Mano kuriamas turinys jokiu būdu nėra nepagarba mirusiesiems. Tai tik kremavimo procesas, kurį atlieka laidojimo namai. Visa tai skirta informaciniams tikslams.“ 

Viename populiariausių vaizdo įrašų ji parodė kremavimo kamerą ir sakė: „Šeima gali paprašyti pamatyti karstą, esantį kremavimo kameroje. Mes užtikriname, kad kiekviena dulkelė būtų išvalyta prieš ir po kiekvieno kremavimo.  

Kūnus deginame itin aukštoje, maždaug 760-870 laipsnių temperatūroje. Taip pat yra hidraulinis keltuvas, kurį naudojame įkeliant mirusįjį į kremavimo kamerą, jei žmogus sunkus. 

Po to kaulai yra smulkiai sumalami į pelenus, o štai čia keletas dalykų, kurie lieka po kremavimo – tai medicininių procedūrų metu įdedamos dalys. 

Ji nufilmavo pilką dėžutę, pilną įvairių metalinių dalių, ir pasakojo: „Kaip ir prašėte, čia yra mūsų medicininių atliekų dėžė. Nesu medikė ir tiksliai nežinau, kokių dalių šie likučiai.“

Vaizdo įraše ji parodė iš arčiau, kas lieka po kremavimo – ji spėliojo, kad tai gali būti titaniniai implantai, pakeisti klubo sąnariai, rutuliniai sąnariai ir įvairios operacijų metu implantuotos dalys. 

Kremavimas (nuotr. TV3)

Visada išimamas 1 prietaisas

Mergina patvirtino, kad velionio šeimos nariai gali pareikalauti grąžinti jiems šiuos daiktus po kremavimo, jei tik yra toks pageidavimas. 

„Širdies stimuliatoriai yra vieninteliai prietaisai, būtinai pašalinami pieš kremavimą, nes jie gali negrįžtamai sugaminti kremavimo kameras“, – pridūrė ji. 

Šiaurės Amerikos kremavimo asociacija teigė, kad chirurginis metalas labai dažnai yra pagrindinė medžiaga, liekanti po kremavimo.  

Jų svetainėje rašoma: „Po kūno kremavimo pelenuose gali būti metalo gabalų – tai gali būti chirurginiai implantai, tokie kaip klubų sąnarių endoprotezai, dantų plombos, karsto rankenos ar papuošalai, kurie nebuvo nuimti prieš kremavimą.  

Metalas atskiriamas nuo pelenų prieš juos apdorojant (pulverizuojant). Metalas paprastai yra siunčiamas perdirbimui ir antriniam panaudojimui.“ 

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA