Pradžia / Gyvenimas / Laidojimo namų darbuotoja atskleidė, kas nutinka mirusiųjų kūnams: kiti to nežino

Laidojimo namų darbuotoja atskleidė, kas nutinka mirusiųjų kūnams: kiti to nežino

2023-11-21

Laidojimo namų darbuotoja atskleidė, kas nutinka mirusiųjų kūnams: kiti to nežino

Patiko? Pasidalink:

Laidojimo namuose dirbanti moteris atskleidė, kas nutinka žmonių kūnams po mirties. Ji taip pasidalino ir keliomis paslaptimis, kurių iki šiol dar niekas nėra girdėjęs. Socialiniame tinkle „Tik Tok“ išgarsėjusi vartotoja Lauren pasakoja, kad dirbti laidojimo namuose buvo jos sena svajonė. Tačiau netikėtai pasikeitus darbinei krypčiai, jai teko palikti darbą laidojimo namuose.

Dabar ji su kitais vartotojais dalinasi įvairiausiomis paslaptimis, kurios slypi už laidojimo namų sienų.

Keisti smalsuolių klausimai

Anot Lauren, daugumai žmonių kyla įvairiausi netikėti klausimai. Pavyzdžiui, daug kam įdomu sužinoti, kas nutinka moterims, kurios mirė sirgdamos menstruacijomis ir kas vėliau nutinka naudotiems produktams.

„Paprastai skrodimo metu tam tikros priemonės yra pašalinamos, tačiau tik tuo atveju, jeigu kūną yra ketinama balzamuoti. Tačiau, jeigu yra nuspręsta kūną kremuoti, nieko su juo nedarome“, – aiškino smalsuoliams ji.

Kitiems smalsuoliams buvo įdomu sužinoti, ar mirusiam žmogui nuima breketus. „Breketus paliekame taip, kaip jie yra, nes paprasčiausiai, nesame specialistai, kurie mokėtų juos nuimti“, – atsakė ji.

Dar vienam žmogui buvo įdomu sužinoti, kaip įsitikinti, kad gauti artimojo palaikai yra tikrai jo, rašoma thesun.co.uk.

„Tai geras klausimas. Kuomet sulaukiame žmogaus, kurį reikia kremuoti, priskiriame jam mažą metalinę etiketę, kuri išlieka viso kremavimo metu. Gautus palaikus užsandariname. Vėliau atspausdiname kremavimo pažymėjimą su asmens vardu ir numeriu, kuris jam buvo suteiktas krematoriume“, – paaiškino Lauren.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA