Pradžia / Gyvenimas / Kruvinas planas – lyg įtempto siužeto trileryje: kaišiadorietis savo seseriai ir jos draugui spendė mirtinus spąstus

Kruvinas planas – lyg įtempto siužeto trileryje: kaišiadorietis savo seseriai ir jos draugui spendė mirtinus spąstus

2023-10-26

Kruvinas planas – lyg įtempto siužeto trileryje: kaišiadorietis savo seseriai ir jos draugui spendė mirtinus spąstus

Patiko? Pasidalink:

Savo seserį ir jos draugą nužudyti bandęs 34 metų kaišiadorietis Aivaras Zamkauskas ketvirtadienį Kauno apygardos teisme išgirdo nuosprendį – kalėjime jis praleis 12 metų.

Nusikaltimas buvo suplanuotas tarsi įtempto siužeto filme – vyras Kaišiadorių rajone, Pravieniškių miestelio apylinkėse slapta pradūrė poros automobilio „Renault“ priekinę padangą. Mašina tuo metu stovėjo kieme, prie jos namų.

Sesuo su draugu išvyko iš savo valdos, bet už 3 kilometrų jie buvo priversti sustoti nuošaliame miško kelyje – pasivijęs ją, A. Zamkauskas mėgino surengti egzekuciją.

Kriminalistų duomenimis, nušokęs nuo dviračio, jis puolė prie poros šaukdamas, jog ją papjaus.

Sugriebęs moterį už kaklo ir pargriovęs ant žemės, užpuolikas kumščiu jai trenkė mažiausiai 3 kartus, o po to peiliu smogė į kairę galvos pusę.

Sesers draugas nustūmė nuo jos A. Zamkauską, tačiau beregint sulaukė nuožmaus atsako: jam peiliu buvo smogta 8 kartus į įvairias kūno vietas.

Nukentėjusiajam bandant ištrūkti, smurtautojas jį smaugė, pirštu siekė durti į akį.

Laimingo atsitiktinumo dėka tuo metu pro šalį dviračiu važiavo kitas žmogus, kurį išvydęs, A. Zamkauskas pasistengė kuo greičiau dingti.

Buvo skubiai iškviesta pagalba, sužeista pora pristatyta į ligoninę.

A.Zamkausko sesers ir jos draugo gyvybei buvo iškilęs didelis pavojus – po operacijų jiems teko ilgai gydyti, nustatyti sunkūs sužalojimai. Nuo nusikaltimo praėjo daugiau nei metai – jis buvo įvykdytas 2022-ųjų rugsėjo 14 dieną. A.Zamkauskas anksčiau buvo teistas net 11 kartų. Paskutinio nuosprendžio jis laukė, būdamas suimtas.

Savo kaltę dėl pasikėsinimo nužudyti du žmones jis pripažino, tačiau per apklausas nesugebėjo paaiškinti, kas lėmė šį siaubingą poelgį. Teisme jis taip pat nerišliai dėstė, kad dėl visko neva kalta jo sesuo.

Dar prieš teismą pareigūnams kilo abejonių dėl jo psichikos būklės, tačiau medikai nusprendė, jog ekspertizės dėl pakaltinamumo atlikti netikslinga. Pripažinta, kad A. Zamkauskas gali stoti prieš teismą.

Manoma, kad kruvinam išpuoliui įtakos turėjo ankstesni nesutarimai šeimoje. Pasak A. Zamkausko aplinkos žmonių, jis yra konfliktiško, agresyvaus būdo.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA