Pradžia / Gyvenimas / Kristina Ivanova su sese Natalija Bunke – geriausios draugės: gera džiaugtis viena kitos sėkme

Kristina Ivanova su sese Natalija Bunke – geriausios draugės: gera džiaugtis viena kitos sėkme

2024-04-26

Kristina Ivanova su sese Natalija Bunke – geriausios draugės: gera džiaugtis viena kitos sėkme

Patiko? Pasidalink:

Grožio studijos, elektroninės parduotuvės, prekinio ženklo „Kristina Beauty“ savininkė, grupės „Kristal“ narė Kristina Ivanova laidoje „Kažkas naujo“ atvirai prakalbo apie ryšį su sese Natalija Bunke ir verslo kūrimo nelengvą pradžią.

Kai Kristina įkūrė savo verslą, buvo vos baigusi studijas jauna mergina. Žinomas vardas jai negelbėjo – atvirkščiai – pirmaisiais metais ji gavo net 12 patikrinimų.

„Buvau tik jauna mergina, neseniai pabaigusi magistratūros studijas. Kokių 24-25 metų. Tada atidariau pirmąjį grožio saloną. Buvo beprotiškai sunku. Per tuos metus gavau apie 12 patikrinimų. Žmonės iš pykčio siuntė. Jau galvojau viską mesti, ten reikėjo geležinių nervų. Tai nebuvo darbas, tai buvo verslo žlugdymas, nes buvau kažkam labai nepatogi.

Dabar mano verslui yra 12 metų“, – laidoje kalbėjo ji.

Tačiau K. Ivanova nejautė noro kaip nors atkeršyti ją skundusiems žmonėms, nors ir vėliau matė jų pavardes.

„Karmos taškeliai dėliojasi, niekam nekeršiju, tegul jie būna laimingi. Galiu padėkoti tiems žmonėms, kurie man gyvenime pastojo kelią. Nes tik taip aš užaugau“, – tikino moteris.

Šeima yra labai svarbi

Pašnekovę tuo laikotarpiu palaikė šeima, tėvai, sesuo.

„Tie žmonės yra visada šalia. Antrosios pusės, vyrai, būna, keičiasi, bet tavo kraujas, šeimos nariai yra patys pačiausi ir artimiausi. Dėkoju likimui, kad jie tokie nuostabūs ir mes galime dalintis ir kai skauda, ir kai smagu.

Esu dėkinga dabartinei savo antrąjai pusei. Jis yra nuostabus verslus žmogus, negaili patarimų“, – sakė Kristina.

K. Ivanovos ir N. Bunkės ryšys – itin stiprus. Jos viena kitą palaiko įvairiose gyvenimo situacijose.

„Su sese neseniai kalbėdamos prisiminėme tą momentą, kai abiems buvo sunku. Jai buvo visokie šeimyniniai momentai, mano asmeniniame gyvenime irgi buvo bėdų. Kaip mes tada viena kitą palaikėme. Prisiminėme, kaip buvome susipykę ir supratome, kokios tada buvome kvailos, kad taip darėme. Jeigu tuo metu, kai buvome susipykę, būtų kuriai nors kas nors nutikę – neatleistume sau niekada.

Sesuo yra tas žmogus, į kurį visada galiu remtis. Tai yra mano geriausia draugė, antra mama, žmogus, kuris man gyvenime labai daug padėjo. Mes esame labai skirtingos, bet viena kitą labai papildome. Gera džiaugtis jos sėkme. Ir taip abipusiai“, – gražių žodžių sesei Natalijai negailėjo Kristina.

Laidoje „Kažkas naujo“ Kristina Ivanova pristatė naujausią grupės „Kristal“ dainą „Basomis“ ir papasakojo daugiau apie verslo kūrimo subtilybes ir kodėl neviešina savo asmeninio gyvenimo ir mylimojo socialiniuose tinkluose.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA