Pradžia / Gyvenimas / Kristina Brazauskienė po ilgos tylos papasakojo, kaip leidžia dienas Neringoje: „Jaučiuosi vieniša“

Kristina Brazauskienė po ilgos tylos papasakojo, kaip leidžia dienas Neringoje: „Jaučiuosi vieniša“

2023-12-04

Kristina Brazauskienė po ilgos tylos papasakojo, kaip leidžia dienas Neringoje: „Jaučiuosi vieniša“

Patiko? Pasidalink:

„Vis dar pamenu kiekvieną jo prisilietimą, žvilgsnį ir net paskutinį atodūsį, nes Algirdo ranką savojoje laikiau iki paskutinės akimirkos“, – jau šįvakar 20.00 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ prisipažins pirmojo Nepriklausomos Lietuvos Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė Kristina.

Po ilgų metų tylos K. Brazauskienė televizijos žurnalistus pakvietė į Neringą, kur šiandien tyloje bėga jos dienos. Trijų kambarių daugiabutis – dabar yra jos tvirtovė, kurioje garsi moteris jaučiasi saugi. Po ilgus metus jos šeimos gyvenimą lydėjusių skandalų, šiandien ponia Kristina itin saugo asmeninį gyvenimą ir griežtai brėžia ribą, kurios neleidžia peržengti pašaliniams.

Vis dėlto po ilgų įkalbinėjimų ji padarė išimtį ir išskirtinį interviu davė žurnalistui Edvardui Žičkui.

„Mano priešai sensta, o kai kurie jau ir mirę, – į klausimą, kodėl jos gyvenimas yra gražus, šmaikščiai atsakė K. Brazauskienė ir čia pat pridūrė, jog dabar nevengia jokių nepatogumų. – Jaučiuosi laisva, rami, nepasiilgstu vakarėlių ir kvietimų į elito puotas. Gal tik jaučiuosi vieniša ir norėčiau greta savęs turėti stiprų petį, į kurį galėčiau atsiremti. Tokį, koks buvo Algirdas.“

Po ilgos tylos į viešumą pirmojo Nepriklausomos Lietuvos Prezidento našlę sugrąžinęs populiarių TV laidų vedėjas Edvardas Žičkus neslepia, kad dėl šio interviu į kelionę leidosi dieną, kai Lietuvą siaubė baisiausia šių metų audra.

„Iki dabar pamenu akimirką, kai iš Neringos daugiabučio laiptinės pasirodė Kristina Brazauskienė – pasipuošusi įspūdingais kailiniais ir juvelyriniais dirbiniais, bet tuo pačiu tokia vieniša“, – sako Edvardas, kuris po ne vienerius metus trukusių įkalbinėjimų prakalbino buvusią prezidentienę.

Kaip ir kuo šiandien gyvena dar visai neseniai viena turtingiausių Lietuvos moterų tituluota Kristina Brazauskienė? Kodėl ji sostinės šurmulį išmainė į vienatvę Baltijos pajūryje ir dėl ko savo širdies neišdrįso atverti naujiems jausmams?

Apie visa tai – jau šįvakar 20.00 val. išskirtiniame interviu Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė Kristina pasakos laidoje „Gyvenimas yra gražus“ su Edvardu Žičkumi @mados_akademija Youtube kanale.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA