Pradžia / Gyvenimas / Kraupi situacija Jonavoje: į laiptinę buvo išmestas 6 mėn. kūdikis

Kraupi situacija Jonavoje: į laiptinę buvo išmestas 6 mėn. kūdikis

2024-04-09

Kraupi situacija Jonavoje: į laiptinę buvo išmestas 6 mėn. kūdikis

Patiko? Pasidalink:

Policija gavo pranešimą dėl daugiabučio laiptinėje rasto pusės metų amžiaus, tik sauskelnes mūvinčio kūdikio. Kūdikio motinos buvimo vieta nežinoma, o vaiką prižiūrėję seneliai – neblaivūs. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Daugiabutyje pareigūnus pasitiko kaimynai, kurie surado kūdikį ir iškvietė tarnybas.

„Bute geria kūdikio seneliai, kaimynai rado šitą lėliuką ant veido numestą laiptinėje“, – situacija aiškino į įvykio vietą atvykusi medikė.

Kūdikis gulėjo ant laiptinės grindų žemyn veidu. Spėjama, kad jį prižiūrėjusi močiutė neblaivi. 

Bandant suvokti, kas atsitiko, pareigūnai bandė susisiekti su kūdikio mama.

Atsiliepusi mama atsakinėjo mįslingai:

„Aš dabar užrakinta, aš negaliu išeiti. Mėginu surasti raktus ir grįžti“, – atsako kūdikio mama ir priduria, jog tikrai nepasakys vietos, kurioje yra. Į skambučius ji daugiau neatsiliepė. 

Kaimynė, suradusi kūdikį, spėjo, kad močiutė ant vaiko galėjo supykti dėl išrauto plaukų kuokšto, kurį ant kūdikio laiptinėje rado įvykio liudininkė.

Pareigūnai apsilankė pas kūdikio močiutę. Moteris atrodė nustebusi, kai sužinojo, jog jos anūkas guli laiptinėje.

„Kaip palikau?“, – netikėdama klausė moteris ir nei akimirkos nedvejodama kaltę suvertė dukrai. Tik nepaaiškino, kodėl mažylis pas kaimynus, o ne pas ją. 

Kuo toliau, tuo labiau painiodamasi savo parodymuose pilietė ašarojosi ir bandė teisintis.

„Tegul vaiką parneša namo, išvežė anūką n**** mano“, – aiškino moteris.

Paprašyta papūsti į alkotesterį moteris nesugebėjo pasitikrinti blaivumo. Tuo tarpu seneliui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,64 promilės.

„Niekad gyvenime, aš myliu savo anūką!”, – močiutė nusprendė pademonstruoti meilę laiptinėje numestam ir nežinia kur esančiam anūkui.

Kol moteris ieškojo rūbų, kuriais pareigūnai galėtų aprengti pusnuogį kūdikį, suskambėjo jos telefonas – skambino vaiko motina. Ji pasakojo tą pačia istoriją, kad yra kažkur užrakinta, tačiau vietos, kur yra, nepasakė. 

Mažylis buvo išvežtas į gydymo įstaigą, kur buvo darkart apžiūrėtas ir stebimas, kol atvyks mama. Kūdikis sveikas, nesužalotas. Apie situaciją buvo pranešta vaiko teisių apsaugos tarnybai. 

Visą situaciją žiūrėkite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA