Pradžia / Gyvenimas / Klyksmus bute išgirdę kaimynai nedelsiant iškvietė policiją: jų nuojauta nemelavo

Klyksmus bute išgirdę kaimynai nedelsiant iškvietė policiją: jų nuojauta nemelavo

2023-12-13

Klyksmus bute išgirdę kaimynai nedelsiant iškvietė policiją: jų nuojauta nemelavo

Patiko? Pasidalink:

Pilietiški kaimynai pranešė policijai apie viename iš butų galimai vykstantį smurtą prieš moterį. Į įvykio vietą nedelsiant išskubėjo pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius.

Kieme buvo tamsu ir tylu, pareigūnai dairėsi, pro kurias laiptinės duris įeiti, kai išgirdo balsą. Vyriškis visais ženklais rodė, kad konfliktas pasiekė finišo tiesiąją. Policininkai bėgte skubėjo iki buto. Kiekviena minutė buvo svarbi, kiekvienas delsimas galėjo kainuoti labai daug. Durys nebuvo užrakintos. Viename iš kambarių sėdėjo vyras ir moteris.

Panelė buvo skubiai išvesta į kitą kambarį. Ji buvo akivaizdžiai persigandusi ir su smurto žymėmis veido srityje. Vyriškis šypsojosi ir tikino nieko nedaręs. Tačiau ant grindų besimėtantys kuokštai išrautų plaukų bylojo visai ką kitą. Nukentėjusioji patyrė šoką. Jai sunkiai sekėsi paaiškinti, kas nutiko.

Kol moteris bendravo su policininku, jos draugas pasipriešino sulaikomas. Įtariamajam teko uždėti antrankius. Sulaikytojo kišenėje buvo rastas peilis ir galimai narkotinės medžiagos.

Atgavusi savitvardą moteris paaiškino, kas atsitiko. Moteris pareigūnus patikino, kad vyras jai trenkė į galvą. „Konfliktas įvyko, nes jis mane vijo. Visą laiką, kai išgeria, mane veja. Jisai, kai blaivas, tai geras žmogus, bet tik išgeria…“, – pasakojo moteris, kai pokalbį pertraukė kaimynas.

Vyriškis patvirtino, kad girdėjo moters klyksmus ir pagalbos šauksmą. Pareigūnas iškvietė greitąją pagalbą. Medikai suteikė pirmąją pagalbą ir išvežė nukentėjusiąją į gydymo įstaigą. Įtariamasis keliavo į komisariatą. Jo laukia atsakomybė už smurtą artimoje aplinkoje. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA