Pradžia / Gyvenimas / Kelionė per Atlantą baigėsi tragiška mirtimi: vyras rastas negyvas savo valtyje

Kelionė per Atlantą baigėsi tragiška mirtimi: vyras rastas negyvas savo valtyje

2024-03-26

Kelionė per Atlantą baigėsi tragiška mirtimi: vyras rastas negyvas savo valtyje

Patiko? Pasidalink:

Mirė Atlanto vandenyną irkline valtimi bandęs įveikti Michaelas Holtas. Negyvo vyro kūną aptiko žvejybos laivo įgula.

Apie 54 metų M.Holto, gyvenusio Viralyje (Anglija), mirtį jo šeima pranešė jo „Facebook“ puslapyje, rašoma „The Guardian“.

M.Holtas, kuris sirgo 1 tipo diabetu, sausio 27 d. išsiruošė į beveik 3000 mylių (apie 4800 km) ilgio iššūkį, tikėdamasis, kad jis užtruks nuo 40 iki 110 dienų.

Dabar paaiškėjo, kad M.Holtas blogai pasijautė ir mirė valtyje. Jo kūną rado į pagalbą atplaukusio žvejybinio laivo įgula.

Jam pavyko nuplaukti daugiau nei 700 mylių (1126 km).

M.Holto brolis Davidas „Facebook“ tinkle rašė: „Per pastarąsias keturias dienas nenuilstamai stengėmės suteikti pagalbą Michaeliui, tačiau tai padaryti buvo nepaprastai sunku. Vakar vakare žvejybos laivas „Noruego“ priėmė Žaliojo Kyšulio jungtinio gelbėjimo koordinavimo centro užduotį ir išplaukė tiesiai į Michaelio koordinates.

Labai liūdna, bet atvykus Michaelis buvo rastas negyvas savo kajutėje.

Žinoma, tai nebuvo galutinė išvada, kurios siekėme, tačiau mane šiek tiek guodžia žinojimas, kad jis mirė darydamas tai, ką labai norėjo daryti su aistra, ir kad jam pavyko nuplaukti daugiau nei 700 mylių (1126 km). Tai jau savaime yra pasiekimas.

Tai didžiulis šokas man, jo žmonai Lynne ir dukrai Scarlett bei mano tėvams, jau nekalbant apie platesnę šeimą ir draugus. Labai dėkojame už gerus žodžius ir linkėjimus, kuriuos jau atsiuntėte mums per pastarąsias kelias dienas. Jie labai daug reiškia visai šeimai“.

Būdamas 28 metų M.Holtas susirgo 1 tipo diabetu. Po 2015 m. įvykusio sunkaus cukraus kiekio kraujyje sumažėjimo jam prireikė pečių rekonstrukcinės operacijos, kurios metu, kaip jis sakė, „dešinėje rankoje buvo įdėta titaninė detalė, o kairėje rankoje – maždaug 20 titaninių kaiščių ir plokštelė“.

Savo iššūkį jis apibūdino taip: „1 diabetu sergantis irkluotojas, 2 rekonstruoti pečiai, 3 tūkstančiai mylių vandenyno“.

M.Holtas rinko pinigus organizacijoms „Mind Cymru“ ir „Liverpool Charity and Voluntary Services“, kurios sakė, kad siunčia meilę jo šeimai ir draugams.

M.Holtas, kilęs iš Porthmadogo Šiaurės Velse, savo laivu, pavadintu Mynadd, keliavo vienas. Jam teko susidurti su sunkumais, įskaitant 3 metrų ilgio ryklio „vakarėlį“ su jo vairu.

Prieš pradedant paieškos ir gelbėjimo operaciją, jis bandė pats nuplaukti į Žaliojo Kyšulio salą, nes blogai pasijautė.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA