Pradžia / Gyvenimas / Kauniečiai griebiasi už galvos: „Čia išvis yra košmaras“

Kauniečiai griebiasi už galvos: „Čia išvis yra košmaras“

2023-11-10

Kauniečiai griebiasi už galvos: „Čia išvis yra košmaras“

Patiko? Pasidalink:

Kauniečiai beda pirštu į problemą – 9-ojo Forto gatvėje nėra šaligatvio, o tai tėvams su mažais vaikais sukelia rūpesčių. Savivaldybės atstovas skėsčioja rankomis, kad šioje vietoje įrengti šaligatvį nėra galimybės. Naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytojas, pasidalijęs vaizdais iš 9-ojo Forto gatvės. Kaip teigia, šaligatvio nebuvimas čia sukelia nemenkų iššūkių tėvams su mažais vaikais.

„Turiu mažametį ir su juo negalime niekur eiti. O kai reiks jam vėliau vienam vaikščioti?.. Net nežinau ką reiks daryti. Kaimynė su vežimuku, tai jai čia išvis yra košmaras. Maksimalus greitis 40, bet turbūt tik aš vienas čia važiuoju tokiu greičiu“, – mintimis dalijosi kaunietis.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis naujienų portalui pakomentavo, kad šią problemą žino, tačiau galimybių jai išspręsti nėra. „Žinome šią problemą, bet šioje vietoje fiziškai nėra galimybės įrengti šaligatvio. Kai buvo asfaltuojama gatvė, jau tada buvo sprendžiamas šis klausimas, bet nebuvo rasta galimybių įrengti šaligatvį dėl šlaitų.

Toliau ieškosime galimybių kaip įrengti šaligatvį, kuris šioje vietoje tikrai reikalingas, galbūt išplatinant kelkraštį“, – svarstė A. Pakalniškis.

Video galite žiūrėti čia.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA