Pradžia / Gyvenimas / Kaune – skaudi netektis: darbo vietoje mirė jauna gydytoja

Kaune – skaudi netektis: darbo vietoje mirė jauna gydytoja

2023-12-03

Kaune – skaudi netektis: darbo vietoje mirė jauna gydytoja

Patiko? Pasidalink:

LSMU Kauno ligoninės bendruomenę sukrėtė staigi ir netikėta mirtis. Anapilin iškeliavo kardiologijos skyriuje dirbusi gydytoja Kristina Daujotienė.

Portalo lrytas.lt šaltinių žiniomis, gydytoja ketvirtadienį blogai pasijuto darbo vietoje. Be sąmonės susmukusią medikę darbuotojams skirtose patalpose radę kolegos bandė ją gaivinti, moteris paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių, bet kelias dienas trukusi kova už gyvybę nebuvo sėkminga. 

Apie įvykusią nelaimę lrytas.lt patvirtino LSMU Kauno ligoninės atstovas žiniasklaidai Saulius Tvirbutas.

„Bendruomenė gedi, tai skaudi ir netikėta netektis. Reiškiame užuojautą gydytojos artimiesiems“, – sakė S.Tvirbutas.

Jis pridūrė, kad moters bendradarbiams ir šeimai pasiūlyta psichologinė pagalba. Darbuotojams žinia apie nelaimę išplatinta gydymo įstaigos vidiniais kanalais. Kolegės atminimas pagerbtas LSMU Kauno ligoninės Kardiologijos skyriuje.

K.Daujotienė šią vasarą baigė kardiologijos rezidentūros studijas Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir nuo rugpjūčio pradėjo dirbti gydytoja kardiologe LSMU Kauno ligoninės Hipodromo g. Kardiologijos skyriuje bei Konsultacijų poliklinikoje.

Anksčiau moteris dirbo vidaus ligų gydytoja, kol išpildė svajonę įgyti kardiologės kvalifikaciją.

„Nepatikėsite, kaskart į darbą einu su šypsena. Jau artėdama prie ligoninės pradedu šypsotis ir dieną pradedu visada geros nuotaikos. Jaučiu pilnatvę – pasiekusi tai, ko labai troškau, dabar dirbu savo svajonių darbą, mane supa puikūs kolegos“, – kelios savaitės prieš mirtį sakė

Moteris kartu su vyru augino du mažamečius vaikus.

S.Tvirbuto teigimu, apie nelaimę informuota ir sveikatos apsaugos ministerija, vieša ligoninės užuojauta buvo išplatinta vietinėje spaudoje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA