Pradžia / Gyvenimas / Justiną Partikę vištidėje ištiko suknelės fiasko: žiūrovams parodė daugiau nei norėjo

Justiną Partikę vištidėje ištiko suknelės fiasko: žiūrovams parodė daugiau nei norėjo

2023-09-01

Justiną Partikę vištidėje ištiko suknelės fiasko: žiūrovams parodė daugiau nei norėjo

Patiko? Pasidalink:

Lietuviškąja Kardashian tituluojama Justina Partikė ryžosi savo tobulą kasdienybę iškeisti į sunkų darbą kaime. LNK šou „Pelenė Princesė“ susikeitusi gyvenimais su kare savanore, moterų raliu užsiimančia Virginija, Justina pateko į tikrą vištų, gaidžių ir karvių rojų. Tam mergina pasirinko itin netinkamą aprangą: basutes su pūkeliu ir suknelę, vos dengiančią jos apvalumus.

„O kas čia nematė nuogo užpakalio?“ – rinkdama šviežius kiaušinius vištų garde kalbėjo Justina. Viena iš užduočių merginai buvo išvalyti vištų gardą, surinkti šviežius kiaušinius ir palesinti bei pagirdyti gardo gyventojus. Darbas Justinai pasirodė nesunkus, tad mergina net nepasivargino persirengti kaimui tinkančiais drabužiais. Tad vardinius aksesuarus, akinius jai teko saugiai pasidėti tiesiai ant vištų mėšlo. Tik štai suknelės būta išdavikės.

Realybės šou „Pelenė Princesė“ dalyvaujančios merginos viena kitai palieka jų gyvenimą atitinkantį pramogoms skirtą biudžetą. Kadangi kaime asmeninės išlaidos dažniausiai yra labai menkos, Justinai visoms dienoms buvo palikta vos 10 eurų, kurios mergina nusprendė išleisti kaimo turgelyje, nusipirkusi skrybėlę nuo saulės.

„Kaime galima rasti visai neblogų ir gražių rūbų, tik keista, kad visiškai nesileido į derybas ir nepadarė nuolaidos“, – stebėjosi Justina.

Žinomai moteriai teko gerokai pasukti galvą, kokias pramogas sugalvoti iš kaimo į miestą atvykstančiai Virginijai, kuri žavisi ekstremaliu sportu, karyba ir dievina kaimo gyvenimą. Ekstremalus pasivažinėjimas vandens motociklais, grožio procedūros ir tatuiruočių salonas – kurios iš šių pramogų griežtai atsisakė pelenė Virginija?

„Pelenė Princesė“ – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 20.30 val. per LNK televiziją, o išankstinės premjeros – per LNK.LT

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA