Pradžia / Gyvenimas / Justina Partikė po pusantro mėnesio išsiskyrė su mylimuoju Broniumi: vėl bendrauja su vyru Vyteniu

Justina Partikė po pusantro mėnesio išsiskyrė su mylimuoju Broniumi: vėl bendrauja su vyru Vyteniu

2023-11-21

Justina Partikė po pusantro mėnesio išsiskyrė su mylimuoju Broniumi: vėl bendrauja su vyru Vyteniu

Patiko? Pasidalink:

Socialinių tinklų veidas, grožio specialistė Justina Partikė ir jos naujas mylimasis fitneso treneris Bronius – jau nebe kartu. Buities išbandymų neatlaikė pusantro mėnesio trukusi meilė. Užtat Justina vėl sėdi prie savo vyro Vytenio.

Gal sutapimas, gal ne, bet Justina ir Vytenis pradėjo bendrauti būtent tada, kai iš Justinos namų išsikraustė buvęs mylimasis Bronius, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai. „Broniaus dingimas nepadarė man jokios įtakos. Kai jisai gyveno su ja, mes taipogi labai gražiai bendravome“, – laidoje KK2 gynėsi Vytenis Partikas.

Dabar tiek Justina, tiek Vytenis puikiai supranta, kad abu darė klaidų. Ypač, kad nemokėjo vienas kito išklausyti. „Nemokėjom šnekėtis dviese, nemokėjom išgirsti vienas kito, galbūt, jeigu mes būtume mokėję arba būtume mes turėję kažkokį žmogų, kuris būtų padėjęs susikalbėti mums, manau, kad visos problemos būtų išsisprendusios ir iki šiandien gal būtume buvę kartu“, – kalbėjo Vytenis.

„O aš kaip tik jaučiuosi taip, kad aš šnekėdavau, bet laikui einant pamačiau, kad Vytenis nelabai linkęs į kalbėjimą, tiesiog, kai tu bandai šnekėti, matai, kad žmogus sunkiai priima tą informaciją, jam lengviau žinutę parašyti. Kiek aš galiu lįsti į akis žmogui ir šnekėt tą patį per tą patį žinutėmis“, – aiškino Justina.

Dabar Partikai su šypsena prisimena tik gražius dalykus. Pavyzdžiui, tą akimirką, kai pirmąjį kartą vienas kitą išvydo. Panašu, kad Vytenis ir Justina kartu turbūt nebebus niekada. Bet dabar du žmonės bent jau bendrauja ne kaip priešai.

„Galima taip nuoskaudulius išgyventi, karo kirvius užkasti, pamiršti blogus prisiminimus ir tiesiog prisiminti tai, kas buvo gražaus, nes buvo tikrai gražių momentų, ir tiesiog nebijoti susitikti papietauti ar pavakarieniauti, pasimatyt su vaikais ir gražiai bendraut“, – iš Vytenio tikisi Justina.

Partikų gyvenimo muilodramos tęsinys – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA