Pradžia / Gyvenimas / Justina Partikė nusitaikė į Stano: „Ieškau vyro, kuris jau būtų turėjęs šeimą“

Justina Partikė nusitaikė į Stano: „Ieškau vyro, kuris jau būtų turėjęs šeimą“

2024-05-11

Justina Partikė nusitaikė į Stano: „Ieškau vyro, kuris jau būtų turėjęs šeimą“

Patiko? Pasidalink:

Naujame šou susirinkę žinomiausi Lietuvos atlikėjai, aktoriai ir nuomonės formuotojai ne tik kalbėjo apie aktualijas jų asmeniniuose gyvenimuose, bet ir sulaukė išskirtinių pasiūlymų. Dainų ir improvizacijų sūkuryje į akistatą dėl pasimatymo netikėtai buvo iškviesti kompozitorius, prodiuseris ir atlikėjas Stano bei lietuviškąja Kardashian vadinama grožio procedūrų specialistė Justina Partikė.

Improvizacijos ir dainų kupinoje laidoje „Pirmas dublis“ Justina Partikė pasidalino asmeninio gyvenimo naujienomis bei atskleidė, koks vyras patrauktų jos dėmesį, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Paklausta, kas naujo jos gyvenime, moteris sakė, kad ramybės šiame fronte nedaug.

„Kas daugiau? Skyrybos, skandalas po skandalo – nesuprantu, kaip gyvenu. Dabar vėl esu vyro paieškose, tačiau ieškau vyro su patirtimi, kuris jau būtų turėjęs šeimą“, – kalbėjo J.Partikė.

Ilgai nedvejoję laidos vedėjas Rolandas Mackevičius ir aktorius Oskaras Wyganowskis į scenos vidurį atsivedė vos prieš keletą mėnesių oficialiai išsiskyrusį Stano – kandidatą, kuris atitinka visus Justinos Partikės lūkesčius.

„Pažiūrėk, Stano sportuojantis, presas koks, biciakas koks. Kaip su grupe „Čilinam“ varo, toks jausmas, kad jam 20 metų. Aukštesni patinka? Pažiūrėk, mes jam iki pečių, aukščiau tik Sabonis“, – vienas per kitą kalbėjo vedėjai.

„Na, kaip suprantu, man dabar jau reikės parašyti žinutę Stano“, – šypsenos veide neslėpė Justina.

Į  Vilnių iš  Klaipėdos Justina Partikė atvyko lydima ne antrosios pusės, o bičiulės ir plaukų stilistės Ingos Bagdonaitės.

„Bijai, kad atsisegs? Ar laikyti reikia?“ – apie priaugintus plaukus juokavo „Pirmo dublio“ vedėjas R.Mackevičius.

Aštraus R.Mackevičiaus liežuvio teko ir kitiems laidos svečiams. Premjeroje dalyvavo populiariausi Lietuvos atlikėjai ir grupės – „69 Danguje“, Gabrielius Vagelis, Alanas Chošnau, PIKASO, „Sad boy“, Katažina Zvonkuvienė, „Čilinam“, „Queens Of Roses“, „2 Karolis ir Donatas“, nuomonės formuotojai Laurynas Suodaitis, Rūta Banionytė, Andrius Talžūnas, Oksana Pikul, Monika Kvietkutė, Ąžuolas Misiukevičius, Timūras Augucevičius, Justina Partikė, Karolis Murauskas, Ieva Swan, Liutauras Čeprackas, Arūnas Sakalauskas su žmona Gabija Laubner-Sakalauskiene, Viačeslavas Mickevičius, Naglis Bierancas ir daugelis kitų. Intriguojančios improvizacijos vyko su žymiausiais šalies aktoriais Baliu Latėnu, Mariumi Repšiu, Oskaru Wyganowskiu, Aidu Barkausku, Milda Noreikaitė ir Arnu Ašmonu.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA