Pradžia / Gyvenimas / Justina Partikė atskleidė, kaip susipažino su naujuoju mylimuoju

Justina Partikė atskleidė, kaip susipažino su naujuoju mylimuoju

2023-09-25

Justina Partikė atskleidė, kaip susipažino su naujuoju mylimuoju

Patiko? Pasidalink:

Grožio specialistei ir socialinių tinklų žvaigždei Justinai Partikei praėjusi vasara buvo dosni naujomis patirtimis. Žinoma moteris sudalyvavo projekte „Pelenė princesė“ kur savo patogų gyvenimą iškeitė į sunkius ūkio darbus kaime. Tačiau ši vasara buvo lemtinga ir tuo, kad ji sutiko naują mylimąjį Bronių. Apie pažintį Justina daugiau atskleidė laidoje „KK2“.

Justinos sekėjus socialiname tinkle „Instagram“ labiausiai džiugina tai, kad moteris visada labai atvira, ir tada, kai džiaugiasi ir tada, kai aplanko nesėkmės. Ne paslaptis, kad J. Partikė jau kurį laiką nebegyveno su savo vyru Vyteniu, o rugpjūčio pabaigoje pranešė apie prasidėjusį skyrybų procesą. 

„Jeigu Vytenis būtų parodęs bet kokį ženklą, kad sugrįš, aš tikrai atleisčiau. Bet nebuvo to ir tada pradėjau gyti, gydytis, dingo jausmai“, – KK2 laidai pasakojo moteris.

Justina ir Vytenis dar vyras ir žmona, tačiau Justina teigia, kad jos širdis jau užimta – ji pamilo Bronių.  

„Tai normalu, aš jauna moteris, man reikia vyro ir namuose, ir lovoje, ir šalia, visur visais gyvenimo atvejais“, – sakė pašnekovė.

Naujas mylimasis Bronius – įspūdingos išvaizdos vaikinas, aktyviai užsiima sportu. Tačiau, kaip teigė Justina, ne tik išvaizda jai pasirodė patraukli.

„Jis pasirodė man labai džentelmeniškas, nieko niekada neleidžia nešti. Papirko tas vyriškumas, džentelmeniškumas labai. Ir jis labai švelnus ir nuoširdus, ir labai šeimyniškas“, – tvirtino Justina.

Justina su Broniumi susipažino per pažinčių programėlę „Tinder“. Pirmąją žinutę, kaip ir pridera vyrui, parašė Bronius.  Bronius – sporto treneris, tituluotas kultūristas, jo kūnas it nulietas. Justina dėl naujo mylimojo grožio tiesiog lydosi.  

„Žinojau, kad sporto treneris, žinojau, kad kultūrizmas visa kita… Kūnas gražus, mergom  sakau: „O dieve!” Siunčiu fotkes draugėms, pasižiūrėkite, ką su tokiu kūnu veikti reikėtų, pasisodinčiau ant kėdės ir žiūrėčiau“, – juokėsi ji.

Pirmas Justinos ir Broniaus pasimatymas įvyko pajūryje. Justina labai jaudinosi, nes buvo nepasidažiusi.   „Įsivaizduokite nei makiažo, nieko, o tas Halkas, pasportavęs. Aš ta drimba celiulitinė. Buvome su draugais, susirašinėjome ir jis parašė, kad ateis iki mūsų. Pasakiau, kad nejuokautų ir nebandytų, susitiksime vakare, kai pavirsiu į žmogų. Bet taip gavosi, kad jis atėjo“, – kalbėjo ji. Ir užkariavo Bronius Justinos širdį. Dabar pora šlifuoja vienas kito aštrius kampus.  

„Broniaus bloga savybė – per daug girdi, aš jam prikarksiu, prišneku ir jis atsimins kiekvieną mano žodį“, – sakė ji. Kadangi Justina influencerė ir turi daugiau nei 100 tūkst. sekėjų, susekti, ką veikia jos mylimasis Bronius labai lengva. Kiekvieną vyro žingsnį fiksuoja partikės šnipai.  

Poros santykiai vystosi tokiu pagreičiu, kad Bronius jau meta Kauną ir kraustosi gyventi pas Justiną. Gulės toje pačioje lovoje, kur gulėjo Vytenis.  

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA