Pradžia / Gyvenimas / Išskirtinė medžiaga: nufilmuota, kaip BMW rėžiasi į Trakų pareigūno automobilį – šis žūsta

Išskirtinė medžiaga: nufilmuota, kaip BMW rėžiasi į Trakų pareigūno automobilį – šis žūsta

2023-11-10

Išskirtinė medžiaga: nufilmuota, kaip BMW rėžiasi į Trakų pareigūno automobilį – šis žūsta

Patiko? Pasidalink:

Naujienų portalas tv3.lt gavo išskirtinį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas mirtinos avarijos momentas, automobilių kaktomuša Trakų rajone, Rūdiškėse. Avarijos metu žuvo 53 metų ilgametis Trakų policijos Reagavimo valdybos vyriausiasis tyrėjas. Sužeisti buvo BMW automobiliu lėkę du 15-os metų ir du 14 metų jaunuoliai. Vienas iš šių jaunuolių ir filmavo vaizdo įrašą prieš pat susidūrimą ir po jo.

Vaizdo įraše matosi, kaip Rūdiškėse jaunuoliai važiuoja BMW, garsiai klausosi rusiškos muzikos. Tada įvyksta avarijos momentas, susidūrimas.

Vaizdo įraše girdisi, kaip jaunuoliai klykia iš skausmo.

„Nikita, Nikita“, – rėkia jaunuolis.

„Lipk!“ – girdisi vaizdo įraše.

„Kviesk greitūškę“, – ragina kitas.

„Gyvas, gyvas? Ė?“ – klausia kitas.

Fone girdisi triukšmas, aimanos ir pagalbos šauksmai.

„Ką darom? Ką darom?“ – girdisi filmuotoje medžiagoje.

Skaitytojas, kuris atsiuntė vaizdo įrašą, teigė, kad ir pats savo akimis matė šią avariją.

„Aš šiandien vaiką vedžiau į darželį, šitas BMW praskrido pro mane nežmonišku greičiu“, – tvirtino liudininkas.

Aiškėja, kad pareigūną netoli jo namų, Rūdiškėse, pražudė 4 BMW automobiliu lėkę jaunuoliai. Dviem iš jų buvo vos 14 metų, kitiem dviem – 15 metų. Jaunuoliai liko gyvi, bet prireikė medikų pagalbos.

Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja naujienų portalui tv3.lt teigė, kad žuvęs Trakų rajono policininkas buvo 1970 metų gimimo.

„Jis ilgametis pareigūnas, Reagavimo valdybos vyriausiasis tyrėjas. Stažą turi 30 ir daugiau metų“, – sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė J. Samorokovskaja.

Apie žuvusį kolegą ji atsiliepia tik pačiais geriausiais žodžiais ir priduria, kad žuvusysis buvo kaip tik išėjęs atostogų.

„Jis pirmadienį turėjo grįžti iš atostogų, bet, deja, nebegrįš“, – teigė J. Samorokovskaja.

Avariją sukėlė nepilnametis BMW vairuotojas. Juo važiavo 4 jaunuoliai, kurie išliko gyvi, tačiau nukentėjo ir prireikė medikų pagalbos.

„Pagal pirminę informaciją, buvo keturi jaunuoliai. Du yra 2008 metų gimimo, tai yra 15-os metų ir du 2009 metų gimimo – tai 14 metų“, – tvirtino policijos atstovė.

Trakų rajono meras šeimai pareiškė užuojautą

Trakų rajono meras Andrius Šatevičius šeimai pareiškė gilią užuojautą ir patvirtino, kad žuvęs pareigūnas – rūdiškietis, gerai žinomas Trakų rajono gyventojams.

„Tai tikrai yra labai skaudi tiek mums, tiek bendruomenei, tiek ir, manau, policijos komisariatui, nelaimė. Nes, sakau, profesionalus, tikrai gerbiamas ir tikrai žinomas gyventojų. 

Skelbiame užuojautą visai šeimai. Labai gaila, kad tokie įvykiai nutinka rajone“, – tv3.lt portalui sakė A. Šatevičius.

Po susidūrimo BMW nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į namą

Pirminiais duomenimis, avarija Rūdiškėse įvyko po to, kai su BMW šalutiniu keliu važiuodami nepilnamečiai nepraleido pagrindine gatve važiuojančio „Volkswagen“ automobilio.

Be to, šalutiniame kelyje, kuriuo važiavo BMW, yra ženklas „Stop“, kuris reiškia, kad transporto priemonė privalo sustoti ir įsitikinti, kad pagrindiniu keliu neatvažiuoja jokia transporto priemonė.

Po susidūrimo BMW nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į namą. Atvykus tarnyboms šalia automobilio buvo rastas negyvas žmogus. Žuvo su „Volkswagen“ važiavęs Trakų rajono policijos pareigūnas. 

Kaip ryte naujienų portalą tv3.lt informavo policija, Ismonių ir Statybininkų gatvių sankryžoje, apie 7.18 val., susidūrė BMW X5 ir „VW Carvelle“. Vienas iš eismo dalyvių žuvo, dar du žmonės buvo sužeisti.

Apie įvykį buvo informuotos visos tarnybos. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnyba naujienų portalą tv3.lt informavo, kad avarijos metu BMW atsitrenkė į namą. Atvykus ugniagesiams avarijos vietoje buvo rastas negyvas žmogus, jis buvo iškritęs iš transporto priemonės.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA