Pradžia / Gyvenimas / Išgirsta diagnozė sugriovė Arūno gyvenimą – prarado darbą, žmoną, dukrą ir namus

Išgirsta diagnozė sugriovė Arūno gyvenimą – prarado darbą, žmoną, dukrą ir namus

2023-11-08

Išgirsta diagnozė sugriovė Arūno gyvenimą – prarado darbą, žmoną, dukrą ir namus

Patiko? Pasidalink:

Arūnas su žmona gyveno beveik idealų gyvenimą – jaukūs namai, mylima 5-metė dukra ir jokių barnių. Tačiau išgirsta diagnozė apvertė vyro gyvenimą aukštyn kojomis. Kariškis neteko darbo, o iškart lyg iš giedro drangaus trenkė žmonos reikalavimas skirtis. Savo skaudžią istoriją Arūnas papasakojo laidoje „Prieš srovę“.

Netikėtos Arūno skyrybos prasidėjo staiga ir triukšmingai – policija į šeimos namus važiavo net 8 kartus. Anot vyro, žmona ne tik nežinia dėl ko pareikalavo skyrybų, bet ir iškėlė sąlygą – jei jis nori matytis su dukra, turi palikti namą ir kraustytis kur nori.

Tiesa, 5-metė mergaitė nėra biologinė buvusių sutuoktinių dukra. Negalėdami susilaukti savo atžalos, jie ėmė globoti mergaitę, tikėdamiesi ją įsivaikinti. Tačiau dabar vaiką lyg savo dukrą beprotiškai mylintis Arūnas yra išbrauktas iš mergaitės globos dokumentų.

Žmona, sužinojusi, kad su vaiku Arūnas bando susitikti darželyje, iš karto kreipėsi į vaiko teisių tarnybą, kuri uždraudė darželio direktorei įsileisti vyrą.

„Aš nežinau, gal ji kokias pažintis turi, nes yra vaikų teisėse dirbusi. Gal kokias pažintis turi, gal kažkokį užnugarį“, – svarstė Arūnas.

Didžiąją gyvenimo dalį vyras dirbo karininku. Privalomo kariškiams sveikatos patikrinimo metu Arūnas pasiskundė, kad jį kankina nemiga, o neišmiegojus ir pavargus, kartais užplūsta liūdesio bangos. Taip atsirado psichiatrinė diagnozė – hipochondrinis sutrikimas, dėl kurios vyras neteko tarnybos kariuomenėje.

Apie Arūno ligą sužinojusi žmona esą pasikeitė neatpažįstamai. Vyras mano, kad būtent dėl prarasto darbo ir netekus pajamų jis tapo nebereikalingas mylimajai.

„Man ji sakė, kad prieš 4 metus pradėjo galvoti apie skyrybas. Aš jai sakau: „kai praradau darbą?“ Ji nutylėjo tiesiog. <…> [Alga] turėjo patikt, nes iš tos mano kariškio algos namą pasistatėm ir visa kitą“, – kalbėjo Arūnas.

Kaip situaciją aiškino pati Arūno buvusi žmona, pamatykite antradienio vakare laidoje „Prieš srovę“ per TV3 televiziją.

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA