Pradžia / Gyvenimas / Išgirdusi Valinsko žodžius rėžė be užuolankų: „Iš kur ši kvaila mada?“

Išgirdusi Valinsko žodžius rėžė be užuolankų: „Iš kur ši kvaila mada?“

2023-11-21

Išgirdusi Valinsko žodžius rėžė be užuolankų: „Iš kur ši kvaila mada?“

Patiko? Pasidalink:

„Žaviuosi poromis, kurios ne vieną dešimtmetį pragyvena santuokoje – tam ir duoda vienas kitam žodį būti kartu ir džiaugsme, ir varge, o dabar vis skyrybos ant skyrybų. Labai taikliai vienoje laidoje pasakė Arūnas Valinskas apie šiuolaikinį jaunimą, kaip pirštu į akį“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Edita.

Žiūrėdama laidą pati nustebau, kad Inga ir Arūnas Valinskai kartu jau 36-erius metus, galiu tik gerbti žmones, kurie supranta tikrąją santuokos reikšmę. Tokios poros yra pavyzdinės – tikrai nebūna viskas rožėmis klota, pasitaiko visokių dienų, bet vis tiek koja kojon žengia tiek metų!

Bet labiausiai galvoje įstrigo A. Valinsko pastebėjimas apie jaunus žmones, kurie pasirenka tuoktis vien tam, kad galėtų gerai pašvęsti su draugais. Dar baisiau – tuokiasi bažnyčioje vien dėl gražesnių nuotraukų, nors gyvenime nėra ten lankęsi.

„Iš kur ši kvaila mada?“

Ir mano draugų tarpe yra tokių, kurių paklausus, kodėl nusprendė tuoktis, atsako, kad dėl šventės. Negaliu klausyt tokių kalbų – visiškas pasityčiojimas iš santuokos sakramento. Jūs man pasakykit, iš kur ši kvaila mada?

Kraujas užverda žiūrint į tokius „įsimylėjėlius“, kuriems svarbiausia paošti su draugais ir turėti ką įsikelti į socialinius tinklus. Nestebina, kai tokios poros po metų kitų jau ir skiriasi, nes aiškiai nesupranta, kokia yra santuokos sakramento prasmė.

 (Fotobankas)

Jei jau taip norisi pašvęsti, tai, atsiprašant, pabaliavoti galima ir be progos, o santuokai palaukti laiko, kai jau galvoje aiškiai susidėlios mintis, dėl ko norite tuoktis, nes jei vienintelis argumentas – dėl šventės, gal dar ne metas žengti prie altoriaus, kad paskui nereikėtų lieti ašarų skiriantis?

Autorius: skaitytoja Edita

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA