Pradžia / Gyvenimas / Išgirdusi Sandros Žutautienės žodžius išklojo atvirai: „Nėra čia ko slėpti“

Išgirdusi Sandros Žutautienės žodžius išklojo atvirai: „Nėra čia ko slėpti“

2023-11-22

Išgirdusi Sandros Žutautienės žodžius išklojo atvirai: „Nėra čia ko slėpti“

Patiko? Pasidalink:

„Esu labai dėkinga Sandrai Žutautienei už jos atvirumą – kol visos giriasi, kad pasididino krūtinę, ji nuoširdžiai ir neslėpdama pasakė, kad ją susimažino. Kiek žmonių net neįsivaizduoja, kiek bėdų sukelia natūraliai didelė krūtinė!“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi šiaulietė Odeta.

Labai įdomiai susiklausė Sandros pokalbis su Renata. Sandrą jau nuo labai senų laikų prisimenu iš „TV pagalbos“, ji toks šiltas, nuostabus ir tikras žmogus. Ir visada taip atvirai, nieko neslėpdama kalba, klausant jos atrodo, kad klausai pažįstamo žmogaus.

Džiaugiuosi, kad ji ne tik išpildė savo svajonę ir susimažino krūtinę, bet ir garsiai apie tai pasakoja visiems, neslepia, nes tikrai garsiai visos kalba tik apie tai, kad susidėjo implantus, bet krūtinės mažinimo operacija yra kažkoks tabu.

„Nėra čia ko slėpti“

Ir gerai, kad Sandra kalba, tikrai nėra čia ko slėpti. Daugelis tikrai nežino, kad didelė krūtinė yra vienas vargas – ir rasti tinkamą liemenėlę yra mažiausia bėda. Tikrai ateina laikas, kai ji nebeatrodo estetiškai, o dėl didelio svorio seka nugaros skausmai, diskomfortas.

O ar galite patikėti, kad daugybė moterų nė nežino apie tokias operacijas ir kad jos gali būti daromos nemokamai? Nustebau, kai Sandra papasakojo, kad daugybė net nėra apie tai girdėję.

 (nuotr. asm. archyvo)

Žaviuosi Sandra ir jos atvirumu, tikrumu, o dabar ir tuo, kad tapo įkvėpimu daugiau moterų žengti svarbų žingsnį ir atlikti krūtinės mažinimo operaciją, taip pasilengvinti sau gyvenimą!

Labai smagu, kad žinomi žmonės gali paskatinti ne tik nusipirkti kokį kremuką veidui, bet ir pastūmėti į pokyčius, kurie tik į gerą. Kuo daugiau tokių žmonių, nes tai yra įkvėpimas labiau rūpintis sveikata.

Autorius: skaitytoja Odeta

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA