Pradžia / Gyvenimas / Išgirdusi, ką Suodaitis padovanos Siegel, nutarė pasisakyti: „Gal jau gana?“

Išgirdusi, ką Suodaitis padovanos Siegel, nutarė pasisakyti: „Gal jau gana?“

2024-04-03

Išgirdusi, ką Suodaitis padovanos Siegel, nutarė pasisakyti: „Gal jau gana?“

Patiko? Pasidalink:

„Vakar žiūrėjome su šeima „Auksinius svogūnus“, prisijuokėm iki soties, bet su vyru stebėdami Lauryną Suodaitį ant scenos, abu pagalvojom tą patį dalyką – kaip gerai yra mokėti neužstrigti dugne ir mokėti pasijuokt iš absurdiškų situacijų“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Greta.

Prisimenant, kas dėjosi tarp Lauryno Suodaičio ir Viktorijos Siegel, na gal ir nebuvo įmanoma rasti geresnio žmogaus tokiam apdovanojimui. Bet neikim į asmeniškumus, ne apie tai noriu pakalbėti.

Klausant Lauryno žodžius jam stovint ant scenos, kad gautą svogūną dalinsis su Viktorija, o, jeigu kas, jį padalins teismas, abu su vyru juokėmės. Sveikintina ir sveika yra mokėti pasijuokti iš savęs pačių.

„Gal jau gana“

Gal jau gana tų rietenų, santykių aiškinimosi viešoje erdvėje ir draskymosi dėl asmeninių reikalų kaip kokioje muilo operoje. Palikim tokius dalykus serialų kūrėjams, o patys gyvenkim santarvėje.

Jau kas buvo, tas, laiko atgal neatsuksi, visų skandalų ir dramų neatsiimsi atgal, bet galima į viską pažiūrėti su humoru.

Visi mes esam tiesiog žmonės, su savo privalumais ir trūkumais, su savo klaidom, bet mokėkim neplakti savęs už tai, juo labiau kito žmogaus ir nebijoti pašiepti patys save.

Ir tai galioja ne tik čia aptariamiems asmenims ar vien viešoje erdvėje dažnai matomiems žmonėms, bet visiems visiems, nepaisant pareigų, socialinio statuso ar dar ko nors.

Autorius: skaitytoja Greta

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA