Pradžia / Gyvenimas / Iš naujų namų L. Suodaitis pranešė netikėtą žinią: V. Siegel gimimo dieną – parašai

Iš naujų namų L. Suodaitis pranešė netikėtą žinią: V. Siegel gimimo dieną – parašai

2023-11-25

Iš naujų namų L. Suodaitis pranešė netikėtą žinią: V. Siegel gimimo dieną – parašai

Patiko? Pasidalink:

„Naujas etapas“, – instagrame pasidžiaugė verslininkas Laurynas Suodaitis (33 m.). Lapkričio 17-ąją, per „Shop by Siegel“ įkūrėjos Viktorijos Siegel 29-ąjį gimtadienį, buvusi pora pagaliau išsprendė vaiko priežiūros klausimus.

Nuo balandžio besitęsusi šeimos drama – tarsi gerai surežisuotas filmas. Visa Lietuva stebėjo Suodaičių skyrybas, kuriose dominavo ir smurtas, ir pinigai, ir įvairiausi kaltinimai, o, svarbiausia, metukų sūnaus Lauryno klausimai.

Iš Dubajaus grįžusi Viktorija savo sūnų išleido pabūti su tėčiu. Tačiau tam tikrą valandą L.Suodaitis jo negrąžino ir pareiškė, kad dabar – jo taip ilgai lauktas su sūnumi. V.Siegel užsiplieskė: iškvietė policiją, socialiniame tinkle pažėrė naujų kaltinimų, sekėjams rodė savo skausmą, o, galų gale, atrodo, viskas išsisprendė.

Į sekėjus Laurynas kreipėsi iš naujų namų.

„Keli sekėjai pastebėjo, kad pas mane pasikeitusi aplinka. Nauji namai, naujas etapas. Labai smagu po tokio pusmečio pasinerti į kūrybą ne tik versle, bet ir namuose šiek tiek susikurti gražią aplinką sau“, – pasidžiaugė L.Suodaitis.

Jis taip pat atskleidė, kad per Viktorijos gimtadienį pasikoreagavo jo ir sūnaus atostogos. Laurynas per mamai svarbią dieną šiuo metu yra su ja.

„Sakoma, kad gyvenime kartais tyla – gera byla. Buvau minėjęs, kad kai kurie dalykai gal į gerą išvirs, panašu, kad išvirto.

Šiandien parašais užsitvirtinome tvarką taikiai kartu su Laurynuko mama. Neišlošėm čia gal nei vienas, bet labiausiai išlošė mūsų sūnus…

 Laurynas Suodaitis ir Viktorija Siegel.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

Pagaliau dabar turėsime normalų grafiką, galėsime normaliai tiek darbus, tiek laisvalaikį planuoti. Bent jau tai pabaigta.

Labai tikiuosi, kad daugiau šitų nesąmonių, skambančių per visą Lietuvą, nebebus. Tikiuosi, kad viskas išsispręs taikiai, be „pagrobimo“ etikečių“. Viliuosi, kad kitiem tai bus pavyzdys, kad negalima per vaikus tokių dalykų spręsti“ – kalbėjo Laurynas.

Šiuo sprendimu instagrame pasidžiaugė ir V.Siegel. „Labai džiaugiuosi, kad per gimtadienį viskas atslūgo ir pagaliau, tikiuosi, viskas bus normaliai. Gera, ramu viduje… Nebepamatysite visų mūsų aiškinimuisi, kas liečia vaikutį“, – sakė Viktorija.

Laurynas Suodaitis ir Viktorija Siegel.<br>Instagramų istorijų stopkadras.

Moteris pasakojo, kad pastarąją savaitę sprendėsi daug klausimų, o ši diena ta, kai norisi šypsotis.

„Pasirašyta taikos sutartis dėl bendravimo tvarkos tiek iš mano, tiek iš tėčio pusės. Tikiuosi, kad ateityje bus mažiau streso, ir vaikas jo mažiau jaus, nes vaikams stresas labai pereina iš tėvų“, – sakė moteris.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA