Pradžia / Gyvenimas / Inga Stumbrienė parodė kitokią save: paviešino nuotrauką be makiažo

Inga Stumbrienė parodė kitokią save: paviešino nuotrauką be makiažo

2024-04-07

Inga Stumbrienė parodė kitokią save: paviešino nuotrauką be makiažo

Patiko? Pasidalink:

Verslininkė Inga Stumbrienė (39 m.) socialiniuose tinkluose pasiryžo parodyti visai kitokią save – šįkart moteris pozavo be makiažo.

Nuotrauka socialiniuose tinkluose ji leido pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais.

„Diena be makiažo. Bet už tai kokios garbanos! Jau gana ilgą laiką vaikščiojau tiesiais plaukais, puoselėjau ir gydžiau juos įvairiom procedūrom, bet šiandien tiesiog neatsilaikiau“, – pažymėjo moteris.

Verslininkė Inga Stumbrienė – aktyvi socialinių tinklų naudotoja. Žinoma moteris labai dažnai su savo daugiatūkstantine gerbėjų armija pasidalija įvairiais kasdienybės kadrais. Tiesa, vieni ją giria, o kiti pasislėpę po anonimo kaukėmis bando įžeisti piktais komentarais.

Anksčiau naujienų portalui tv3.lt Inga Stumbrienė atvirai prabilo apie gaunamą kritiką bei atskleidė, kaip reaguoja į neigiamus komentarus.

Pasak I. Stumbrienės, žinomumas turi dvi medalio puses ir neretai sulaukia neigiamų komentarų, tačiau stengiasi į juos nekreipti dėmesio. „Vadovaujuosi posakiu „duok durniui kelia“, nusišypsok ir toliau gyvenk savo gyvenimą, siek savo tikslų ir svajonių. Niekada nebus taip, kad visiems įtiktum, o to net ir nereikia. Iš tiesų mane labai sunku užgauti ar įžeisti, gyvenimas mane stipriai užgrūdino, tad užsiauginau labai storą odą. Mane, kaip mamą, labiausiai žeidžia kritika apie vaikus, tačiau tokius komentarus rašo visiškai nieko verti žmonės, tad jau išmokau ir į juos nebereaguoti“, – pasakojo moteris.

Inga atviravo, kad ją stebina kai kurie komentatoriai, kurie rašo neigiamus atsiliepimus: „Aš jų niekaip nevertinu. Tiesa pasakius, visada stebiuosi, iš kur žmonės randa tiek laiko ir noro domėtis svetimais žmonėmis, kurie jiems nepatinka. Aš asmeniškai niekada nesu parašius nei slapto, nei viešo neigiamo komentaro. Man paprasčiausiai gaila savo laiko domėtis žmonėmis, kurie man yra neįdomus ir nepatinka. Juo labiau, reikšti savo nuomonę, kurios niekas net neprašė.“

Inga Stumbrienė (nuotr. asm. archyvo)

Rolando ir Laimos Paksų dukra neslėpė ir to, jog užsiaugino storą odą, kai buvo paauglė. „Storą odą užsiauginau dar paauglystėje, kai tėtis aktyviai dalyvavo politinėje veikloje. Jau tada išmokau atsiriboti nuo piktų žmonių nuomones, o priimti tik tai, kas yra konstruktyvu ir teisinga“, – teigė ji.

Neretai Ingos ir Aivaro Stumbrų atžalos – Gabrielius ir Estela – atsiduria komentatorių dėmesio centre: „Mūsų vaikai pernelyg užimti savo veiklomis, tad komentarų po mūsų šeimos straipsniais jie tikrai neskaito. Jie turi savo anketas socialiniuose tinkluose, turi ir daug įvairių sekėju, tad natūralu, kad sulaukia ir įvairių komentarų, tačiau jie puikiai supranta, kad tai yra tiesiog svetimų žmonių nuomonė, kuri visiškai nedaro įtakos jų gyvenimo. Būna, kad jie mums juos perskaito, tad tiesiog visi pasijuokiame.“

Inga Stumbrienė su tėčiu (nuotr. asm. archyvo)

Nepaisant to, kad Inga neretai sulaukia kritikos strėlių, tačiau būna ir atvejų, kuomet neigiamai atsiliepęs žmogus apie garsią šeimą – pakeičia nuomonę.

„Visada padėkoju už gražius komentarus ir palaikymą. Tačiau man visada būdavo labai keista, kodėl kai kurie žmonės mane seka, o po to kritikuoja, kodėl rašo, kad nesidomi mano gyvenimu, nors pačiame komentare detaliai išvardina ir aprašo visus pastaruosius mano gyvenimo įvykius. Niekada nesupratau, kodėl tuomet jie man skiria tiek daug savo laiko.

Aš asmeniškai kasdien apžvelgsiu pasaulio įvykius bei politines naujienas, Lietuvos aktualijas. Visada skaitau straipsnius apie keliones, stilių bei madas, tad tai ir atsispindi mano profiliuose. Noriu savo patirtimi bei žiniomis pasidalinti su kitais. Tačiau apžvelgdama spaudą bei naujienas, neturiu nei laiko, nei noro skaityti apie žmones, kurie man neįdomus ar juo labiau net nepatinka.

O apie komentarų rašymą nėra net minties. Kadangi komentarų susilaukiu labai daug, jų net neįmanoma visų perskaityti, juo labiau, svetimi komentarai man net neįdomūs. Tačiau jei žmonės parašo asmeniškai arba po mano postais, tuomet kartais ir sureaguoju. Įdomiausia tai, kad su kai kuriais pakalbėjus, jie visiškai pakeičia savo nuomonę ir net tampame draugais, tačiau yra ir tokiu, su kuriais bendros kalbos nerandame, tad juos paprasčiausiai ištrinu ir pamirštu“, – atskleidė Inga Stumbrienė.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA