Pradžia / Gyvenimas / Inga Stumbrienė Dubajuje lepinasi prabanga: akinantys vaizdai ir apsipirkimas didžiausiame pasaulyje prekybos centre

Inga Stumbrienė Dubajuje lepinasi prabanga: akinantys vaizdai ir apsipirkimas didžiausiame pasaulyje prekybos centre

2023-10-15

Inga Stumbrienė Dubajuje lepinasi prabanga: akinantys vaizdai ir apsipirkimas didžiausiame pasaulyje prekybos centre

Patiko? Pasidalink:

„Kaip gera vėl po dviejų metų sugrįžti“, – džiaugėsi verslininkė Inga Stumbrienė savo jubiliejų kartu su vyru Aivaru Stumbru atšventusi kelionėje. 40-metį moteris paminėjo prabanga alsuojančiame Dubajuje.

Pora jau antrą sykį sugrįžo į tą patį viešbutį – akinančio grožio „Burj Al-Arab“.

„Nors turime taisyklę į tą patį viešbutį antrą kartą negrįžti, tačiau šiam „Burj Al-Arab“ ši taisyklė negalioja“, – mąstė I.Stumbrienė. Čia pora daug dėmesio skyrė poilsiui: džiaugėsi maudynėmis, puikiu oru, juos supančia nuostabia aplinka.

Inga mėgsta apsipirkinėti, o Dubajus – puiki proga įsigyti ką nors gražaus. Garsi moteris daug laiko praleido didžiausiame visame pasaulyje prekybos centre „Dubai Mall“, kur akis ganė į naujausias prekės ženklų kolekcijas.  „Naujausia „Dior“ kolekcija, kuriai tiesiog negaliu atsispirti. Ar pastebėjote, kad šios rankinės pagamintos ne iš odos, kaip įprasta „Dior“, net ne iš medžiagos, o iš specialiai apdirbto šiaudo“, – su savo sekėjais dalijosi I.Stumbrienė.

Laisvą minutę Inga lepinosi ramybe šalia baseino. O kodėl gi nepaganius akių gražiais vaizdais? „Dubajus gali pasiūlyti daugybę daugybę pramogų, tačiau šią dieną nusprendėme tiesiog pailsėti ir pasimėgauti saule bei jūros gaiva“, – rašė ji.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA