Pradžia / Gyvenimas / Ineta Stasiulytė pravėrė savo naujų namų duris – kuria ypatingą erdvę savo dukroms: Jūs tik pažiūrėkite iš arčiau

Ineta Stasiulytė pravėrė savo naujų namų duris – kuria ypatingą erdvę savo dukroms: Jūs tik pažiūrėkite iš arčiau

2024-05-15

Ineta Stasiulytė pravėrė savo naujų namų duris – kuria ypatingą erdvę savo dukroms: Jūs tik pažiūrėkite iš arčiau

Patiko? Pasidalink:

Lankėsi naujuose aktorės Inetos Stasiulytės namuose, kur želdynų dizainerė Eurika Urbonavičiūtė davė daug naudingų patarimų žinomai šeimai, kad jų sodas ateityje atrodytų nepriekaištingai.

E. Urbonavičiūtė pasiūlė I. Stasiulytei susikurti gamtos paveikslą priešais namą paliekant tik nedidelį lopinėlį vejai.

Televizijos ir kino žvaigždė Ineta pritarė šiai minčiai, tačiau nustebino želdynų dizainerę savo itin žemišku noru – ji savo sklype nori turėti ir plotelį daržovėms, kur galėtų sodinti morkas ir braškes.

Prieš tai I. Stasiulytė su vyru Deividu Meškausku gyveno kotedže, tačiau ten labai trūko didesnio nuosavo kiemo su sodo augalais ir daržovėmis.

„Aš esu iš Žemaitijos, ten kur kalnuota, man nereikia matyti plynių, nes man tada nuobodu, jeigu lyguma ir aš viską matau kaip ant delno. Aš noriu visko nematyti, noriu nueiti iki tos vietos, kur nematau. Vadinasi šitame mažame ir tuo pačiu dideliame plote mes bandysime išdėlioti tokias vietas, kur aš galiu užeiti, būti kažkur nematoma, po to išlysti… Tų tokių pasislėpimo vietelių, dėl ko ir darosi tas sodas tada toks įvairus“, – savo norus želdynų dizainerei vardijo ji.

Išklausiusi aktorę E. Urbonavičiūtė tikino, kad itin veikliai moteriai būtinas itin mažai priežiūros reikalaujantis sodas, su atitinkamais augalais.

Ineta neslėpė, kad namai jai – pirmiausia ramybės oazė, kur ji galėtų pasikrauti energijos ir žaismingai leisti laiką su savo dukromis.

„Aš esu užaugusi name ir visą laiką namas buvo, žolynas, augaliukai, kiemas savas… Labai norisi, kad ir mano vaikai būtų kažkokiame tokiame savo kieme“, – tikino garsi aktorė.

Visą laidą su želdynų dizainerės patarimais žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA