Pradžia / Gyvenimas / Goda Petrauskienė atskleidė, kodėl sugriuvo santuoka su olimpiniu prizininku

Goda Petrauskienė atskleidė, kodėl sugriuvo santuoka su olimpiniu prizininku

2023-11-07

Goda Petrauskienė atskleidė, kodėl sugriuvo santuoka su olimpiniu prizininku

Patiko? Pasidalink:

Goda Petrauskienė sako, kad po šešerių metų pirmą kartą jaučiasi laiminga. Anot moters, kad santuoka su 2012 m. olimpinės bronzos laimėtoju Evaldu Petrausku bus sudėtinga, supratusi jau kelios dienos po vestuvių. 2018 m. vasarą susituokusi pora kartu susilaukė dukros, o prieš kelis mėnesius paskelbė, kad suka skirtingais keliais. Goda Petrauskienė atvirai papasakojo, kodėl jos ir boksininko šeima patyrė nokautą.

Anot G. Petrauskienės, pagrindinis bendrą gyvenimą apkartinęs dalykas – Evaldo piktnaudžiavimas stipriaisiais gėrimais ir netinkamas elgesys išgėrus. Moteris pasakojo, kad boksininkas yra pridirbęs ir prikalbėjęs tokių dalykų, jog su viena drauge dėl vyro kaltės ji iki šiol nebendrauja. Pirmieji plyšiai pasimatė vos pasibaigus vestuvių puotai, nuotakai į kriauklę išpylus gėrimo likučius.

„Iki vestuvių nemačiau nei vieno Evaldo nusirovimo ant baltų arklių“, – apie nemalonią patirtį pasakojo Goda. 2018 m. vasarą moteris jau laukėsi judviejų dukrytės. Šeimai augant moteris sako pavyduliavusi draugėms, ramiai leisdavusioms laiką su savo mylimaisiais. Anot jos, su Evaldu tai nebuvo įmanoma. Anksčiau ar vėliau iš kur nors atsirasdavo butelis, o po to – antras ir trečias.

Gražuolė šviesiaplaukė atviravo, kad santuokos metu vyras kelis kartus bandė koduotis nuo blogų įpročių. Deja, tokie veiksmai veikia tik tada, jei pats žmogus yra pasiryžęs valdyti savo ydingą elgesį.

G. Petrauskienę stebina tai, kad byrant šeimai Evaldas prisiėmė aukos vaidmenį. Viešai paskelbęs informaciją, kad paliko namus, garsus vyras pamiršo paminėti, kad žmona jam siūlė pasilikti, laikinai pasidalinti kambarius, kad jis gauna nemažą valstybinę rentą, kad nemažai uždirba iš treniruočių. Bendro turto per penkerius santuokos metus Petrauskai beveik neužgyveno. Dėl to G. Petrauskienė nesupranta boksininko pozicijos, kad jis tiesiog kukliai išėjo. Anot jos, šeimos butas yra jos tėčio, o turėtą žemės sklypą su Evaldu jiedu pasidalino per pusę.

Petrauskų santuokai kabant ant plauko, Godai nebebuvo svarbu, kiek pinigų liko kišenėje – moteris norėjo kuo greičiau išsilaisvinti nuo nelaimingos buities. Vieną dieną su Evaldu susėdo, pasišnekėjo ir nusprendė skirtis. Lyg pokyčių būtų per mažai, ji susirado darbą kinematografijos srityje, vėliau dirbo ir kituose projektuose.

Kaip pasakojo pašnekovė, ji visada buvo nepriklausoma. Dėl to pikti komentarai, neva, olimpinis prizininkas sumokėjo už jos išvaizdos tobulinimus, žeidžia. G. Petrauskienė tvirtina, kad už visas grožio procedūras mokėjo pati, pati viską ir derino. Anot įspūdingos išvaizdos moters, sportininkas net nebūtų turėjęs tam reikalingų lėšų.

Panašu, kad vilčių susitaikymui nėra. G. Petrauskienė svarstė, kad jei buvęs mylimasis būtų atsiprašęs, galbūt viskas būtų kitaip. Deja, nusileisti ir pripažinti kaltę – ne sportininko būdui. Juolab, kad sklinda gandai, jog tiek Godos, tiek Evaldo širdys jau užimtos naujų jausmų.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA