Pradžia / Gyvenimas / Ginekologė atskleidė keisčiausius radinius vaginoje: sunku net tuo patikėti

Ginekologė atskleidė keisčiausius radinius vaginoje: sunku net tuo patikėti

2023-10-10

Ginekologė atskleidė keisčiausius radinius vaginoje: sunku net tuo patikėti

Patiko? Pasidalink:

Kartais ginekologams bei kitiems medikams iš moterų intymių vietų tenka traukti pačius netikėčiausius radinius. Medicinos specialistai dalinasi, kad jiems yra tekę traukti ir įstrigusį dezodorantą, televizoriaus pultelį ir net muilą. Visgi, toks sąrašas jokiu būdu nėra galutinis, mat medikams yra tekę regėti ir keistesnių radinių. Sužinokite ir jokiu būdu to nekartokite, nes visgi sekso žaislai buvo išrasti ne veltui, rašo indiatimes.com.

Tarakonas

Ginekologė buvo nustebusi po to, kai vienos pacientės vaginoje rado tarakoną.  Į specialistę moteris kreipėsi turėdama nusiskundimų, kad negali ramiai miegoti, mat nuolat jaučia intymioje vietoje keistą jausmą.  Pasirodo, būtent jį sukėlė vaginoje judantis tarakonas. 

Tarakonai

Plaukų lakas

Skubios pagalbos skyriaus darbuotoja pasakoja, kad sykį jai teko sulaukti pacientės, kurios vaginoje buvo įstrigęs plaukų lako buteliukas.  Laimei, viskas baigėsi gerai. 

Čiulpinukas

Saldi aistra vienai moteriai baigėsi nemalonia nelaime po to, kai jos vaginoje įstrigo čiulpinukas.  Pacientė medikams pasakojo, kad kartu su partneriu jie buvo nusprendę „pasaldinti“ savo seksualų gyvenimą, tačiau viskas baigėsi tuo, ko jie nesitikėjo. 

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA