Pradžia / Gyvenimas / Gerdos Žemaitės namus papildys naujas šeimos narys: „Pagalvojau, o ko čia laukti?“

Gerdos Žemaitės namus papildys naujas šeimos narys: „Pagalvojau, o ko čia laukti?“

2023-12-05

Gerdos Žemaitės namus papildys naujas šeimos narys: „Pagalvojau, o ko čia laukti?“

Patiko? Pasidalink:

„TV Pagalbos“ gelbėtojos, laidų vedėjos Gerdos Žemaitės šeima šiuo metu gyvena ne tik švenčių laukimu. Po kelių savaičių, prieš pat Kalėdas, moters namus papildys naujas šeimos narys – tai pudelio veislės šuniukas.

Naujienų portalui tv3.lt G. Žemaitė pasakojo, kad apie šuniuką namuose svajojo jau seniai, tačiau vis kildavo dvejonių. Visgi spalio mėnesį, netikėto atsitiktinumo metu, moteris su šeima nusprendė ryžtis šiam žingsniui. 

Gyvena laukimu

„Spalio mėnesį buvome nuvykę į vieną sodybą Elektrėnų rajone. Visai atsitiktinai šalia gyvenantys ir legaliai šuniukus veisiantys žmonės išsivedė juos pasivaikščioti. Mes pastebėjome, kad viena šunytė laukiasi. Pasiklausėme, kada ateis vada, ji mums viską papasakojo, o mes iškart ir rezervavome. Pagalvojau, o ko čia laukti?“ – dalijosi G. Žemaitė. 

Moteris atskleidė, kad nors apie šuniuką svajojo ir ji pati, ir sūnus Nikolas, vyrui Andriui ši mintis iš pradžių nepatiko. 

„Jam labiau patinka katės. Tačiau kai nuvykome pasimatyti su šuniuku, net ir jis susilydė, džiaugėsi ir nebeprieštaravo. Dabar visi gyvename dideliu laukimu“, – kalbėjo ji. 

Svarstė dėl veislės

Pasak pašnekovės, šuniuko veislę jie rinkosi atsakingai – konsultavosi su žmonėmis, domėjosi charakterio savybėmis. 

„Iš pradžių mes galvojome apie špicą, tačiau aš vis klausdavau savo sekėjų nuomonės ir išsiaiškinau, kad šios veislės šunys nelabai mėgsta vaikų, jie tokie labiau su charakteriu. O toipudeliai yra viena protingiausių veislių pasaulyje, vaikai jų neerzina. Galvojome apie visas charakterio savybes ir ši veislė mums visiškai tiko“, – teigė laidų vedėja. 

Gerda atskleidė, kad jau išsirinko ne tik šuniuko lytį, bet ir vardą. 

„Žinojome, kad norėsime mergytės, juk esu vienintelė šeimoje tarp vyrų. Nusprendėme ją pavadinti Maila. Nikolas norėjo suteikti jai Meilės vardą, tačiau pagalvojome, kad bus keista taip šaukti šuniuką lauke. Taigi, kad visi būtų patenkinti, pakeitėme vieną vardo raidę“, – juokėsi „TV Pagalbos“ gelbėtoja. 

Ruošiasi išbandymams

G. Žemaitės namus naujas šeimos narys papildys prieš pat Kalėdas, šeimai sugrįžus iš suplanuotų atostogų. Tiesa, moteris neslepia, jog jaučia ne tik džiaugsmą, bet ir baimę. 

„Neabejoju, kad iš pradžių turėsime daug iššūkių. Su kolega Pauliumi vis konsultuojuosi, kaip reikės pripratinti šuniuką palikti vieną namuose ir panašiai. Pasirodo, žmonės dažnai padaro klaidų, pradėję juos iškart visur vežiotis, o vėliau jau būna sunku pripratinti palikti namuose. Šie šunys labai prieraišūs, meilūs, visada nori būti su žmogumi. Tačiau neabejoju, kad su viskuo puikiai susitvarkysime“, – tikino G. Žemaitė. 

www.tv3.lt

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA