Pradžia / Gyvenimas / Filmavimo metu užpulta moteris: Gerda Žemaitė dar ilgai negalėjo nustoti drebėti

Filmavimo metu užpulta moteris: Gerda Žemaitė dar ilgai negalėjo nustoti drebėti

2023-10-19

Filmavimo metu užpulta moteris: Gerda Žemaitė dar ilgai negalėjo nustoti drebėti

Patiko? Pasidalink:

Moteris su vyru kartu pragyveno daugiau nei penkiolika metų, santuokoje susilaukė vaikelio. Jolanta pasakoja, kad šiuo metu nebemato kartu savęs su savo vyru, kuris ne tik susirado meilužę, bet ir nuolat geria. Moteris pasakoja, kad vos tik ji koją iš namų iškelia, juose kaip mat prisistato meilužė. Šiuo metu poros skyrybų byla nagrinėjama teisme, tačiau jau kuris laikas teismas judviejų neišskiria. Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė.

„Vyras ginasi, sako, kad aš išsigalvojau, bereikalingai čia jį kaltinu. Vakar buvo teismas, vėl mūsų neišskyrė, jisai prašo šešių mėnesių bandomojo laikotarpio, nes tikisi, kad mes dar susitaikysime. Aš jam ryte rėkte išrėkiau, kad gyvenime su juo nesitaikysiu ir jam tokios klaidos neatleisiu“, – tikina moteris.

Nedideliame Lietuvos kaimelyje kalbos ėmė sklisti greitai, tad moteris nusprendė netylėti ir tam padaryti visiems laikams galą. Visgi skyryboms šiuo metu labiausiai koją kiša prasta moters finansinė padėtis. Ji neturi pinigų už kuriuos galėtų pasisamdyti jos interesus atstovaujantį advokatą. Moteris sako, kad net ir šiuo metu pas ją lankantis „TV Pagalbai“ jos vyras yra pas meilužę.

„Bandome važiuoti ir jeigu mes Justiną rasime pas Astą, tai jums būtų idealus variantas, nes tai būtų jo neištikimybės įrodymas ir faktas. Aš labai tikiuosi, kad mums pasiseks“, – moterį ramino G. Žemaitė.

Visgi atvykusios į Astos namus čia rastas ne Jolantos vyras, o kitas jos draugas. Agresyvus vyras puolė Jolantą ir taip sukėlė moterų išgąstį.

Kuo baigėsi visa ši paini situacija žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA