Pradžia / Gyvenimas / E.Mončauskas teisme dėl 7 tūkstančių eurų – bylinėjasi su V.Siegel įmone

E.Mončauskas teisme dėl 7 tūkstančių eurų – bylinėjasi su V.Siegel įmone

2023-11-20

E.Mončauskas teisme dėl 7 tūkstančių eurų – bylinėjasi su V.Siegel įmone

Patiko? Pasidalink:

Radviliškio rūmų teisėjas Augustinas Mitkus toliau nagrinėja civilinę bylą. Joje atsakovas yra Ernestas Mončauskas, buvęs Radviliškio miesto seniūnas ir savivaldybės Tarybos narys. Jį į teismą padavė Viktorijos Siegel-Suodaitės įmonė Shopbysiegel. Įmonės pasamdyta advokatė Jurgita Karvelė teismo pagalba bando susigrąžinti 7 tūkstančius eurų už renginį, kuris anot teismui pateiktų dokumentų neįvyko.

Abi besibylinėjančios pusės kaip įmanoma vengia viešumo ir panašu, kad byla bus sprendžiama rašytinio proceso būdu. Todėl niekam gali ir neprireikti atvykti į teismą taip išvengiant nepatogių klausimų keistoje istorijoje.

Portalo duomenimis, esą V.Siegel sutuoktinis ir gal net kiti įmonės darbuotojai dalyvavo trijų dalių renginyje. Jį vedė ar turėjo vesti E.Mončauskas. Nors dokumentuose aiškiai nėra įvardijama nei medžioklė, nei žvėrių gaudymas, tačiau žinant E.Mončausko aistrą medžioklei kyla įvairių minčių, kokią pažintinę programą parengė buvęs valdininkas savo klientams. Renginio metu esą klientai buvo supažindinti su gamtos flora ir fauna.

Anot teismo atstovų, tai gali būti ne viena byla, kurioje minėta įmonė prašo iš E.Mončausko grąžinti pinigus. Nors renginį organizavęs E.Mončauskas bei į bylą trečiuoju asmeniu įtrauktas V.Siegel sutuoktinis Laurynas Suodaitis tikina, kad renginys vyko, tuo abejoja pinigus sumokėjusi įmonė. Šios atstovai teigia nematantys jokių įrodymų, kad “trilogija” įvyko, todėl reikalauja sugrąžinti pinigus.

Nei viena iš šalių nesutiko komentuoti, o ir advokatai nebuvo labai kalbūs. Kitas posėdis turėtų vykti Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmuose lapkričio paskutinę dieną. Bet gali būti taip, kad į jį neatvyks niekas, jei teismas šalių pritarimu organizuos rašytinį bylos nagrinėjimą.

Rekvizitai.lt duomenimis, minėtoje įmonėje dirba beveik dvi dešimtys darbuotojų, o 2021 metais pajamos siekė 6,86 milijono eurų. Nors įmonė veikia tik treti metai, bet veikla labai pelninga, nes tai metais grynasis įmonės pelnas siekė 1,37 milijono eurų.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA