Pradžia / Gyvenimas / Du mėnesius psichologinį smurtą patirianti ir grasinimų sulaukianti Gerda Žemaitė kreipėsi į teisėsaugą: noriu sustabdyti šitą košmarą

Du mėnesius psichologinį smurtą patirianti ir grasinimų sulaukianti Gerda Žemaitė kreipėsi į teisėsaugą: noriu sustabdyti šitą košmarą

2023-11-27

Du mėnesius psichologinį smurtą patirianti ir grasinimų sulaukianti Gerda Žemaitė kreipėsi į teisėsaugą: noriu sustabdyti šitą košmarą

Patiko? Pasidalink:

Jau du mėnesius „TV pagalbos“ žvaigždė, laidų vedėja Gerda Žemaitė iš nepažįstamosios sulaukia šmeižto žinučių, vaizdo įrašų – juose garsi moteris įžeidinėjama, grasinama jos šeimai. Neapsikentusi prieš ją nukreiptos neapykantos ji nutarė kreiptis į teisėsaugą. Tiesa, Delfi kalbinta Gerda prisipažino iki šiol nežinanti, už ką nusipelnė tokio elgesio, mat niekada gyvai ir internetu su moterimi nėra kalbėjusi.

Kalbinta laidų vedėja pasakojo, kad jau porą mėnesių išgyvena tikrą košmarą – prieš ją kuriami vaizdo įrašai „TikTok“, „Youtube“, „Instagram“ platformose. Įpykusi moteris G. Žemaitę pravardžiuoja, grasina jos šeimai ir siunčia įvairius prakeiksmus.

„Labai sunku kalbėti, dreba balsas. Šiandien visą dieną jaučiuosi labai blogai, nes prasidėjo tokio lygio palinkėjimai – kad mano vaikus išnaudotų pedofilai, kad aš neva noriu atimti jos neįgalų vaiką, parduoti organus. Štai toks purvas ir tokie šmeižimai nuolat mano adresu. Nežinau, kodėl tapau jos auka, nesu jos mačiusi gyvai“, – Delfi pasakojo garsi moteris.

Nepažįstamos moters įrašai, žinutės apie Gerdą
Nepažįstamos moters įrašai, žinutės apie GerdąFOTO: DELFI MONTAŽAS

Iš pradžių G. Žemaitė stengėsi nekreipti dėmesio į prieš ją nukreiptą neapykantą, tačiau visas ribas peržengė dar vienas nepažįstamos moters poelgis. Pasirodo, ji pradėjo platinti netikrą susirašinėjimą, kuriame neva G. Žemaitės siųstos žinutės.

„Visiškai buvau išmušta iš vėžių, nes pamačiau, kad apie mane rašoma visokiose aferistų grupėse. Dalinasi neva mano rašyta žinute, kurioje tai moteriai linkiu sudegti pragare ir t.t. Tai ne mano žinutės ir man gera žinoti, kad aplinkui yra žmonių, kurie puikiai tai supranta. Kai kurie nori mane apginti ir padėti išeiti iš šio košmaro.

Pavyzdžiui, vienas sekėjas sukūrė vaizdo įrašą, kuriame nuosekliai paaiškina, kaip padirbti susirašinėjimus. Nežinau, kas jai padėjo tai padaryti, bet ji visur tai įkėlė. Savo sekėjams pasiūlė užeiti į mano feisbuką ir pažiūrėti, koks mano tikrasis veidas“, – pasakojo moteris.

Vaizdo įrašas, padedantis suprasti, kaip sukuriami netikri susirašinėjimai:

G. Žemaitė prisipažįsta dėl susidariusios situacijos jaučianti psichologinį smurtą. Todėl norėdama apsaugoti save ir šeimą, garsi moteris policijai parašė pareiškimą, taip pat susitarė susitikti su advokatu.

„Tai, ką patiriu, yra tikras košmaras. Net nežinau, kaip tai kitaip įvardinti. Tiesiog dabar pati imsiuosi ir viešumo ginklo. Jei žmogus būtų adekvatus, galėtume atsisėsti ir pasikalbėti, išspręsti šią situaciją. Bet aiškiai matosi, kad žmogus yra neadekvatus. Ir visos Vaiko teisių tarnybos, policija neturi įrankių, galinčių patikrinti jos psichologinę būklę. Visiems yra surištos rankos. Atrodo laukiama, kada įvyks tragedija, tada bus galima imtis veiksmų. Pagal mūsų įstatymus, jei žmogus neadekvatus, jis gali daryti ką nori ir nesulaukti jokio atsako ar bausmės. Ir negalima daryti nieko tol, kol nėra jokių fizinių veiksmų“, – nelaikydama ašarų kalbėjo garsi moteris.

Delfi pasiteiravus, ar ji įtaria, kas galėjo iššaukti tokį elgesį, moteris sakė, kad iki šiol to nesupranta, mat nepažįstamosios nėra mačiusi net gyvai. Tiesa, ji atskleidė, kad kartą pas ją dėl pagalbos neįgaliam sūnui lankėsi kolegė iš „TV pagalbos“, tačiau pati Gerda su tuo nėra susijusi.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA