Pradžia / Gyvenimas / Donata Virbilaitė prakalbo apie mirusį bičiulį Rūlę: „Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio“

Donata Virbilaitė prakalbo apie mirusį bičiulį Rūlę: „Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio“

2023-09-29

Donata Virbilaitė prakalbo apie mirusį bičiulį Rūlę: „Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio“

Patiko? Pasidalink:

Projekte „Kelias į žvaigždes“, kartu su marijampoliečiu Rolandu Skripkaičiu-Rūle dalyvavusi Donata Virbilaitė, pasidalijo prisiminimu apie netikėtai mirusį draugą. „Tu buvai ne šio pasaulio žmogus…

Pernelyg jautri ir gili siela, pasislėpusi po humoro kauke. Neišgirstas talentas iš didžiosios raidės… Nepyk, kad savaitgalį nepakėliau ragelio… Bet išklausiau tavo paskutinę dainą, kurią atsiuntei prieš kelias dienas. Gaila, kad mano žinutė jau nebebus perskaityta…

Bet padėsiu, kad dainą išgirstų visi. „Viskas gerai, paršeli, aš suprantu“, – pasakei man per paskutinį mūsų pokalbį. Ir nors buvai liūdnas, bet aš tada nesupratau, kad tai bus paskutiniai tavo man pasakyti žodžiai. Ilsėkis ramybėje, drauge…. Tikiuosi, kad ten tau bus geriau…“, – rašė D.Virbilaitė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad ketvirtadienio rytą Šešupės upėje negyvas rastas realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs marijampolietis Rolandas Skripkaitis-Rūlė. Vyrui buvo 43-eji. Žinią apie netektį naujienų portalui tv3.lt patvirtino atlikėjas Arvydas Martinėnas-Vudis.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gintarė Navickaitė naujienų portalui tv3.lt tikino, kad šiuo metu vykdomas tyrimas. Tiesa, paaiškėjo, kad velionio šeima su vyru negalėjo susisiekti keletą dienų.

„Šeima su vyru nekontaktavo nuo rugsėjo 24-os dienos, vakar paskelbė paiešką. Prieš Šešupės buvo rasti vyro raktai, dėl ko ir buvo iškviesti narai. Dabar vykdomas ikiteisminis tyrimas“, – sakė atstovė.

Pastaruoju metu vyras buvo visai dingęs iš viešumos. Jo vardas žiniasklaidoje mirgėjo dar 2017-aisiais, kai vyras sostinėje vedė savo išrinktąją Ievą. Rolandas iš ankstesnių santykių turi dukrą, kuri gimė 2008 metais.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA