Pradžia / Gyvenimas / Dėl sūnaus priežiūros konfliktuojantys Siegel ir Suodaitis priėmė netikėtą sprendimą

Dėl sūnaus priežiūros konfliktuojantys Siegel ir Suodaitis priėmė netikėtą sprendimą

2023-11-29

Dėl sūnaus priežiūros konfliktuojantys Siegel ir Suodaitis priėmė netikėtą sprendimą

Patiko? Pasidalink:

Praėjusią savaitę nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel grįžusi iš darbo kelionės ir Laurynui Suodaičiui perdavusi sūnų sulaukė netikėto žingsnio – mažylis su tėčiu liko ilgiau, nei moteris tikėjosi. Nors iš pradžių dėl to kilo kaltinimai neva pagrobimu, po savaitės sutuoktiniai priėjo bendrą sutarimą.

Apie netikėtą konflikto posūkį verslininkas L. Suodaitis prabilo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Vyras pasakojo, kad sūnaus atostogas reikėjo pakoreguoti ir išleisti jį švęsti mamos gimtadienio.

Jis taip pat paminėjo, kad tarp jo ir V. Siegel buvo priimtas bendras sprendimas dėl sūnaus gerovės.

„<…> Šią savaitę buvau minėjęs, kad gal aprimo dalykai, tai gal į kažką gero išvirs, tai panašu, kad išvirto. Parašais taikiai užsitvirtinome tvarką su Laurynuko mama. Neišlošėme čia gal nė vienas, bet labiausiai išlošė mūsų sūnus. Turėsime pagaliau normalų grafiką, normaliai galėsime tiek darbus, tiek laisvalaikį planuoti. Tai bent jau šis case’as, ačiū Dievui, jau pabaigtas.

Ir labai tikiuosi, kad daugiau šių nesąmonių, skambančių per visą Lietuvą, nebebus. Tikiuosi, kad šis pavyzdys ir pusę metų per Lietuvą skambėjęs beefas, kaip mus vadina nuomonės formuotojais, suformuos kažkam kitam irgi nuomonę, kad negalima iš tikrųjų per vaikus konfliktų tarp dviejų suaugusių žmonių spręsti ir jie turi kuo mažiau įtakos jausti.

Tai tokios pas mus naujienos. Džiaugiuosi už Laurynuką, iš tikrųjų, kad išsisprendė šie dalykai. Tikiuosi, kad slenksčių nebetrins visokios tarnybos, kurių mes praeitą savaitgalį sulaukėme, tikiuosi, spręsime tarpusavyje kaip du suaugę žmonės“, – pasakojo L. Suodaitis.

Delfi primena, kad kiek aprimusi V. Siegel ir L. Suodaičio šeimyninė drama, regis, įsiliepsnojo iš naujo. Praėjusios savaitės trečiadienio vakarą garsi nuomonės formuotoja pranešė, kad jos vis dar esamas sutuoktinis be išankstinio susitarimo 12-kai dienų pasiėmė sūnų Lauryną, kaip nurodė jo atstovai, atostogoms.

Viktorija pranešė, kad trečiadienį apie 18:30 val. gavo laišką iš advokatės, kuriame pranešama, kad L. Suodaitis su sūnumi atostogaus nuo 2023.11.08 19:00 val iki 2023.11.20 19:00 val ir tokiu būdu panaudos dar nepanaudotas ir jam priklausančias atostogų su sūnumi dienas.

Žinoma moteris taip pat paviešino ir teismo nutartį, kurioje pažymėta, kad „ieškovas turi teisę 14 dienų jo kasmetinių vasaros atostogų metu (vienų atostogų laikas negali viršyti 7 dienų) praleisti su sūnumi Laurynu Suodaičiu. Tikslų atostogų laiką ieškovas privalo iš anksto suderinti su Atsakove.“ Priduriama, kad apie planuojamą atostogų laiką jis turėtų pranešti likus bent 30 dienų iki atostogų.

„Norėjo man padaryt gimtadieniui dovanėlę – padarė. Atėmė vaiką, – ašarų neslėpė V. Siegel. – Tai kitą kartą matydami tuos jo meilius storius ir panašiai, ką jis labai gerai moka, žinokit, jis moka labai gerai pavaidinti. Kodėl aš buvau taip įsimylėjus? Kodėl aš buvau į tas pinkles pakliuvus? Lygiai dėl to paties.“

Viktorija patikino, kad jos advokatė jųdviejų vaiko tėčiui visuomet aiškiai nurodo, kada ir kiek laiko sūnus atostogaus su mama.

Po kelių valandų Viktorija pranešė, kad sėdi policijos automobilyje ir bando atgauti savo sūnų.

„Sėdžiu pareigūnų automobilyje ir dedu visas pastangas, kad susigrąžinčiau vaiką. Neįsivaizduojate, kaip drasko širdį ir vidų. Su pareigūnais skaitome nutartį, kad yra kasmetinės vasaros atostogos, kurios iš anksto yra suderinamos tarpusavy. O dabar net ne vasara! Buvo bandyta sususiekti su pačiu Suodaičiu, bet jis griežtai atsisako grąžinti vaiką“, – pažymėjo V. Siegel.

Garsi moteris socialinių tinklų paskyroje pasidalijo ir atviru įrašu, kuriame teigia, jog šiuo metu svajoja apie laiką kartu su abiem savo vaikais.

„Labiausiai, ko dabar norėčiau visa širdim, tai kad man grąžintų mažylį pagal teismo nustatyta tvarką. Tikėjausi, jog vaikas bus atvežtas mamai šiandien 19:00 val, kaip ir nustatė teismas. Kaip gera dabar būtų abu vaikučius apkabinti ir užmigti, ir pamiršti šį vakarą kaip baisų sapną. Bet, deja, sėdžiu pareigūnų automobilyje ir bandau kovoti su vis dar esamu (nors jau drąsiai galiu teigti buvusiu) vyru, nes liežuvis sunkiai apsiverčia jį vadinti savo vyru. Jūs net neįsivaizduojate, ką aš turiu išgyventi, per ką praeiti ir kaip bandyti nepalūžti, dirbti, šypsotis, gyventi toliau gyvenimą. Tiesiog noriu kiekvienai moteriai nuoširdžiai palinkėti niekada gyvenime neatsidurti TEN, kur atsidūriau aš…“, – trečiadienio vakarą instagrame rašė V. Siegel.

View this post on Instagram

A post shared by V. SIEGEL I ShopbySiegel.com (@siegel.777)

Kaip spalio 16 dieną pranešė naujienų portalas tv3.lt, sprendžiant klausimą dėl poros bendro vaiko gyvenamosios vietos ir išlaikymo teismui reikalingi duomenys tiek apie V. Siegel, tiek apie L. Suodaičio uždarbį ir įsipareigojimus. Tiesa, Klaipėdos apylinkės teismas iki šiol šių duomenų nėra gavęs.

Minėto portalo duomenimis, teismas įpareigojo L. Suodaitį pateikti minėtus duomenis, o vyras su tuo sutinka. Tačiau pats savo ruožtu pabrėžė, kad V. Siegel taip pat nėra pateikusi dalies informacijos, pavyzdžiui, apie vaiko žindymą.

tv3.lt teismas informavo, kad V. Siegel ir L. Suodaičio bylos medžiaga pripažinta nevieša.

Delfi primena, kad L. Suodaitis tikisi, kad greitu metu pavyks užbaigti šią, su jo šeimos konfliktu susijusią temą.

„<…> Dabar ilgės procesas. Sekantis teismo posėdis tik rugsėjo gale. Aišku, laikinoji tvarka galioja, viskas gerai, tai, turbūt, taip ir gyvensime. <…> Tradiciškai galiu pasakyti, kad pasiilgau sūnaus, nes per mėnesį mačiau tik dvi dienas ir dar matysiu nelabai greitai. Bet ką? Tokie tie keliai į tiesą.

Labai jau norisi užraukti visas šias temas. Turbūt su šituo ir baigsis, nes nebėra, ką. Nebent pagimdyti vaiką atgal arba negrįžti, apie ką jau girdėjome. Yra dalykų, kurie neišvengiami ten, kur gyvename“, – anksčiau sakė jis.

Teismo nutartį anksčiau išgirdęs L. Suodaitis prasitarė, kad ne viskas vyksta pagal planą – nors buvo nutarta, kad po šeimyninės dramos jis su sūnumi Laurynu praleis tiek pat laiko, kiek ir V. Siegel, vis tik šio sprendimo paisoma nebuvo.

„Laukiu savo draugelio. Grįžo keliauninkas iš Amerikos, tai šiandien susitikimas, – antradienio vakarą kalbėjo Laurynas. – Trumpas, trijų valandų, nors teismas ir nusprendė kitaip, bet yra pas mus Lietuvoj žmonių virš teismų ir virš įstatymų. Įdomus faktas tas, kad teks pasitąsyti. Šiandien sužinojau, kad neva mano sūnus, 8 mėnesius tų dalykų burnoj neturėjęs, staiga tapo vėl mamos pienu maitinamas. <…> Gaila tik vaiko, kad įsivelia į tokias nesąmones ir turi po antstolių fotkėm gulėt. Bet jau buvau pasiilgęs labai, tai ir tos kelios valandos tegul bus, kad tik pasimatyti.“

Anksčiau Vilniaus apygardos teismas atmetė sutuoktinių verslininko L. Suodaičio ir nuomonės formuotojos V. Siegel skundus ir nutarė, kad po jų konflikto pradėti tyrimai buvo nutraukti pagrįstai, pranešė prokuratūra.

„Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroro priimti nutarimai nutraukti du ikiteisminius tyrimus dėl padarytos nusikalstamos veikos mažareikšmiškumo galutinėmis ir neskundžiamomis Vilniaus apygardos teismo teisėjų nutartimis pripažinti pagrįstais bei teisėtais ir įsigaliojo nuo šių nutarčių paskelbimo“, – buvo teigiama prokuratūros pranešime spaudai.

Prokuratūra primena, kad Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras po sutuoktinių verslininko L. Suodaičio ir nuomonės formuotojos V. Siegel-Suodaitės konflikto šių metų pavasarį pradėjo du ikiteisminius tyrimus nežymaus sveikatos sutrikdymo, tačiau vėliau nutarė juos nutraukti, įvertinus, kad padaryta nusikalstama veika yra mažareikšmė. Šiuos sprendimus teismui apskundė V. Siegel-Suodaitė ir L. Suodaičio advokatas, tačiau teismas, kaip jau minėta, atmetė jų skundus.

Vilniaus apygardos teismas konstatavo, kad abiem atvejais prokuroras tinkamai nustatė ikiteisminio tyrimo nutraukimo pagrindą, skundžiami nutarimai buvo patvirtint ir atitinkamais Vilniaus rajono rūmų ikiteisminio tyrimo teisėjų sprendimais, nutraukti ikiteisminiai tyrimai įvertinti kaip atlikti išsamiai ir visapusiškai, gauti duomenys – tinkamai išanalizuoti, o prokuroro priimti sprendimai yra pagrįsti, motyvuoti ir teisėti.

Prokuratūra primena, kad ikiteisminiai tyrimai dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo pradėti po V. Siegel-Suodaitės ir L. Suodaičio konflikto, gavus jų pareiškimus. Siekiant išsiaiškinti ir patikslinti pareiškimuose nurodytas aplinkybes, išsamiai ir nešališkai ištirti galimai padarytas nusikalstamas veikas, buvo apklausti pareiškėjai, kiti asmenys, galėję suteikti tyrimui reikšmingos informacijos, gautos specialistų išvados.

Tyrimų metu nustatyta, kad abu sutuoktiniai konflikto metu padarė vienas kitam sužalojimus, vertinamus kaip nežymus sveikatos sutrikdymas, ir sukėlė vienas kitam fizinį skausmą. Surinktų duomenų visuma leidžia daryti išvadą, kad sutuoktinių veiksmai buvo spontaniški kilus konfliktinei situacijai ir nebuvo pasiekę tokio pavojingumo laipsnio, kad, vertinant pagal protingumo, proporcingumo, teisingumo ir kitus bendruosius teisės principus, būtų pagrįstas baudžiamojo pobūdžio priemonių taikymas.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA