Pradžia / Gyvenimas / Buvau neištikima vyrui ir pastojau, suku galvą, ką daryti dabar…

Buvau neištikima vyrui ir pastojau, suku galvą, ką daryti dabar…

2023-10-21

Buvau neištikima vyrui ir pastojau, suku galvą, ką daryti dabar…

Patiko? Pasidalink:

Viskas prasidėjo nuo to, kad iš kito miesto man paskambino draugė Kristė ir pranešė, kad pas juos atvažiuoja žymus dainininkas, į kurio koncertą seniai norėjau nueiti, ir jei aš nepersigalvojau, ji gali nupirkti bilietą ir man.
Nueisime į koncertą, liksi nakvoti pas mane, o ryte važiuosi namo“,- sakė ji. Labai norėjau pamatyti savo dievaitį, todėl iškart ėmiausi vyro apdorojimo.
Visą savaitę įkalbinėjau vyrą leisti mane pas draugę su nakvyne į kaimyninį miestą (dėl darbo vyras negalėjo važiuoti su manimi, o vienos išleisti nenorėjo).
Panaudojus moteriškas gudrybes, man pavyko įkalbėti mylimąjį ir jau ketvirtadienį aš, laiminga dėl artėjančios šventės ir susitikimo su drauge, stovėjau stotyje laukdama traukinio.
Mano kaimynas pasirodė esąs linksmas simpatiškas vaikinas Simonas, kuris visą kelią užėmė mane juokingomis istorijomis iš gyvenimo, todėl kelionės valanda neprailgo. Stotyje mane pasitiko Kristė, todėl greitai atsisveikinau su savo pakeleiviu ir su drauge patraukėme į kavinę pasistiprinti prieš šou.

Koncertas praėjo puikiai, bet to, kas nutiko toliau, negaliu sau paaiškinti. Kai ėjome iš arenos, kurioje vyko atlikėjo pasirodymas, minioje pastebėjau Simoną. Pasirodo, jis irgi atvažiavo į koncertą!
Pašaukiau vaikiną, jis priėjo prie mūsų ir pasidomėjo, ar aš ruošiuosi į stotį važiuoti namo, o kai sužinojo, kad nakčiai lieku Kaune, pasiūlė eiti į kokį nors barą ir prie kokteilio taurės aptarti koncertą.
Mes džiugiai sutikome, nes miegoti visiškai nesinorėjo. Bare Simonas užsakė man ir Kristei po kokteilį. Kadangi aš faktiškai negeriu, po pirmos taurės gerokai apgirtau, galvoje atsirado neįprastas lengvumas, kilo noras linksmintis ir šokti. Simonas atnešė dar po kokteilį, mes vėl išgėrėme ir kas buvo toliau, aš jau neprisimenu.
Pabudau Kristės bute 12 ryto. Galva ūžė lyg sudaužyta pagaliu, bet koks judesys atsiliepė skausmu smilkiniuose. Net nepramerkusi akių supratau, kad kažkas guli šalia. Iš pradžių pamaniau, kad tai draugė, tačiau palei ausį išgirdusį saldų vyrišką knarkimą, pašokau lyg nuplikyta.
Tai knarkė Simonas. Paskubomis apsirengiau išmėtytus apatinius, džinsus bei megztinį ir nubėgau į Kristės kambarį. Į mano klausinėjimus, kas nutiko bare ir kai aš atsidūriau vienoje lovoje su mažai pažįstamu vaikinu, ji nieko negalėjo atsakyti, kadangi, kaip ir aš, nieko neprisiminė.

Panikoje susiruošiau ir išbėgau iš buto dar iki prabundant partneriui, kad atsitiktinai nesutikčiau jo stotyje, namo išvažiavau autobusu. Vyrui, žinoma, nieko nepasakojau, tačiau vakar paaiškėjo, kad aš nėščia.
Dabar nežinau, nuo ko šis vaikas: nuo sutuoktinio ar atsitiktinio meilužio. Nežinau, kaip prisipažinti vyrui neištikimybėje… ar tiesiog tyliai pasidaryti abortą?

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA