Pradžia / Gyvenimas / Britney Spears pranešė liūdną žinią

Britney Spears pranešė liūdną žinią

2024-04-09

Britney Spears pranešė liūdną žinią

Patiko? Pasidalink:

Britney Spears socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo apgailestavimais dėl naujausių grožio procedūrų, įskaitant plaukų spalvos pakeitimą.


Jau ištrintame vaizdo įraše, paskelbtame jos „Instagram“ paskyroje, Britney Spears buvo galima pamatyti žaidžiančią su savo plaukais, žiūrinčią į kamerą.

Prieraše ji atskleidė, kad, kalbant apie savęs priežiūrą, buvo apsileidusi ir net nusprendė pirmą kartą išbandyti lazerio procedūrą.

„Man nelabai sekėsi rūpintis savimi… – B. Spears rašė po klipu. – Jau du mėnesius nesidažiau nagų, o vos prieš savaitę pirmą kartą gyvenime pasidariau veido lazerio procedūrą. Man šiek tiek skaudėjo… nesu jo gerbėja…“

Suprato, kad tai – ne jai

Tačiau būtent dėl platininių plaukų B. Spears turėjo rimtų problemų ir pridūrė, kad nors ir buvo šviesių plaukų gerbėja, dabar suprato, kad tai ne jai.

„Visada norėjau turėti baltus šviesius plaukus, na, aš tai padariau ir visiškai jų nekenčiu. Iš tikrųjų, tai per daug balta blondinė, todėl rytoj ją pataisysiu!!! Aš atrodau daug jaunesnė, tai mane šiek tiek gąsdina…“ – teigė ji.

Pasak žvaigždės, dėl naujosios šukuosenos jos akys dabar atrodo labai didelės, bet jai tai nuoširdžiai nepatinka.

Tiesa, neseniai Britney atostogavo.

„Šioje kelionėje nutiko daug kitų dalykų, kuriais taip pat nesidaliju. Kartais niekas nėra taip, kaip atrodo!!! Vaizduoju, kad viskas yra visiškai tobula, bet patikėkite manimi, aš taip pat tai išgyvenau, ir aš pasidalyčiau tomis kovomis, bet jos per daug įžeidžiančios, kad jomis dalyčiausi“, – atostogų metu rašė ji.

Ji pridūrė, kad jos išgyvenimai labai nuliūdintų kitus žmones ir, tiesą sakant, ji nieko negaliu dėl to padaryti. „Taigi žinokite, kad mano gyvenimas nėra toks tobulas, kaip atrodo…“ – tęsė ji, o įrašą užbaigė primindama savo gražioms draugėms, kad jos nėra vienos.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA