Pradžia / Gyvenimas / Be žinios dingęs vyras rastas negyvas: pamačius, ką rado šalia jo, plyšta širdis

Be žinios dingęs vyras rastas negyvas: pamačius, ką rado šalia jo, plyšta širdis

2023-11-23

Be žinios dingęs vyras rastas negyvas: pamačius, ką rado šalia jo, plyšta širdis

Patiko? Pasidalink:

Žygeivis Richas Moore‘as kartu su savo šuniuku Finney bandęs pasiekti San Chuano kalnų Kolorado valstijoje viršūnę, be žinios dingo dar rugpjūčio mėnesį. Po kelių mėnesių vyras buvo rastas negyvas, tačiau Finney per stebuklą liko gyvas.

Vyras, kuris be žinios dingo Kolorade dar rugpjūčio mėnesį, kai su savo šuniuku Finney bandė pasiekti San Chuano kalnų viršūnę, praėjusį mėnesį rastas negyvas, tačiau jo šuniukas Finney per stebuklą rastas gyvas.

Keliautojas buvo dingęs kelis mėnesius, tačiau galiausiai rastas jo kūnas. Labiausiai visus nustebino tai, kad jo šuo rastas gyvas, rašo mirror.co.uk.

Praėjus trims mėnesiams po dingimo, Kolorado valstijos pietvakariuose pasiklydęs keliautojas rastas negyvas, tačiau jo Džeko Raselo terjero veislės šuo per stebuklą išgyveno, ištikimai buvo šalia savo mirusio šeimininko ir išgyveno laukinėje gamtoje ne vieną mėnesį. 

Išvyko į kalnus ir vyras dingo be žinios 71 metų R. Moore‘as ir jo šuo Finney rugpjūčio 19 d. išvyko į kalnus ir dingo be žinios, kol spalio 30 d. medžiotojas aptiko yrantį vyro kūną. Jis aptiktas žemutiniame upės baseine, esančiame viršūnės apačioje.Trasa yra maždaug penkių kilometrų ilgio, „nelygi, akmenuota ir stati“, o paskutinė atkarpa iki viršūnės, kaip rašo „The Mercury News“, yra „apleista“. Iki viršūnės, esančios daugiau nei trijų kilometrų aukštyje, takas kyla maždaug 760 metrų virš jūros lygio.

Be žinios dingęs vyras rastas negyvas: pamačius, ką rado šalia jo, plyšta širdis (nuotr. facebook.com)

Vietos valdžios institucijos, įskaitant Archuletos apygardos šerifo biuro narius, buvo nuskraidinti į įvykio vietą, kad pargabentų kūną, tačiau nebuvo įmanoma nustatyti mirties priežasties, išskyrus tai, kad įtarimų apie nusikalstamą veiką nebuvo, praneša „The Denver Gazette“.Finney buvo rastas gyvas šalia vyro kūno, jis nuvežtas į vietos veterinarijos kliniką, nustatyta, kad jam viskas gerai ir jis vėl sugrįžo pas likusius velionio šeimos narius. Kol kas tiksliai neaišku, kaip Finney pavyko išgyventi, tačiau jis kažkaip sugebėjo visą tą laiką išgyventi laukinėje gamtoje.R. Moore‘as buvo iš netoliese esančio Pagosa Springso, kuris yra į vakarus nuo viršukalnės, į kurią jis bandė įkopti kartu su Finney. Jo dingimo aplinkybės, įskaitant tai, kas jam nutiko, taip pat lieka neaiškios.

Patiko? Pasidalink:

Rekomenduojami Video

Jums gali patikti

REKLAMA